М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
serhio2000
serhio2000
22.10.2020 07:03 •  Українська мова

Скласти казку як лісові мешканці шукали Зиму іза до лісу​

👇
Ответ:
Настя2000о
Настя2000о
22.10.2020

Скласти казку можна так:  

                        

                             Казка

ЯК ЛІСОВІ МЕШКАНЦІ ШУКАЛИ ЗИМУ І ЗА ДО ЛІСУ

За календарем перше грудня. Озирнулися звірі навколо – снігу немає, не морозно, сонечко ще доволі привітне. Не прийшла зима до лісових мешканців. Чи забарилась, чи щось трапилось – ніхто того не знає.

Розхвилювався заєць-біляк, який вже приготувався до зими і шубку змінив із сірої на білу. Адже тепер він легкою здобиччю для хижаків стане. А лисичка та вовк радіють. Їжак, ведмідь та барсук теж зиму чекають – спати їм пора, а сонечко, що лоскоче носики, заважає.

Порадились звірі і дійшли згоди, що треба зиму шукати. Але де вона може бути? Вирішили йти на північ до найвищої сосни, а вже з неї роздивитися на всі сторони світу. Ідуть і бачать здалеку, що велетенська сосна стоїть уся засніжена. А під їхніми лапами земля ще прогріта, вітерець лагідно ворушить хутро, а не проймає наскрізь, як взимку.

От підходять вони і бачать, що то зима зачепилась білосніжною сукнею за верхівку. Каже: "Так поспішала змінити сестричку-осінь, що вдень і вночі летіла, та у суцільній темряві не помітила красуню-сосну і зачепилася за нею сукенкою". Звірі до звільнитися із цупких обіймів соснових голочок, почали за до лісу. Якщо у місті ще можуть почекати на прихід зими, то багатьом лісовим мешканцям це життєво необхідно. Зрозуміла морозна красуня і погодилась. Задоволений зайчик пострибав, заплутуючи сліди. Втомлені, але щасливі ведмедик, їжачок та борсук розійшлись по лісових домівках дивитися солодкі сни і чекати лагідну весну.

4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Акакий55
Акакий55
22.10.2020
Чому треба захищати слабших

Треба завжди захищати слабших, бо вони не завжди можуть себе захистити. На жаль, на світі є погані люди, які можуть образити, обдурити або навіть побити того, хто слабший за них. Слабкою людиною може бути і дідусь або бабуся, і інвалід, і дитина або підліток. Кривдити людей взагалі погано, а кривдити слабких людей набагато гірше, бо такі люди не можуть захиститися. Тому якщо бачиш, що хтось ображає слабких, треба цьому перешкоджати. 

Легко захистити слабшого, якщо ти сильніший за кривдника. А як же захистити слабкого, якщо кривдник не сильніший за тебе? Вплутуватися в бійку з ним буде безглуздо та ризиковано. У такому випадку треба повідомити про це дорослим, щоб вони подзвонили у поліцію. Робота поліцейських у тому і полягає, щоб захищати людей від злочинців і кривдників. 
4,4(40 оценок)
Ответ:
okmaksimowac2
okmaksimowac2
22.10.2020
Загартовування організму необхідно проводити день у день, без тривалих перерв і залежно від погодних умов – у тому заставу позитивного результату загартовування. Позитивний результат буде лише тому випадку, якщо загартовування буде постійних і планомірним. Загартовування, його суть у цьому, що несподівано потрапляє у екстремальні умови і вчиться із нею справлятися.
  Я загартовую свій організм ходячи босоніж, щоденне застосування повітряних або водних процедур, прогулянки на свіжому повітрі в будь-яку погоду. Все це входить в "мінімум" загартовування. Все це робить мене здоровішою!
    
4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ