Я вірю в добро і сама чиню його. І мені відкликаються взаємністю. Одного разу я в магазині вронила пакет з мандаринами і якийсь хлопчик мені допоміг. Та не тільки такі випадки є добром. Добро чинять наші батьки, які нас люблять та голублять. Добро творять наші друзі, які дарують нам свої посмішки. Творіть добро - і вам завжди будуть дарувати посмішки та взаємність!
Якщо вдатися до невеликого лінгвістичного розслідування та звернутися до словника синонімів, ми одержимо ось такий ряд відповідників до слова амбітний: честолюбний, владолюбний, зарозумілий, чванливий, гордовитий, пихатий, марнославний, хизливий, себелюбний, пихатий, чванливий, гонористий. Тепер спитаємо самих себе: я хотів би мати справу з людиною, у якої такий перелік особистих якостей? Я певен, скажете - нізащо! Такому місце у клініці для невиліковних хворих на манію величі!
Тепер задамо собі друге питання: а сам я хотів би бути амбітним? І чесно собі відповімо: якщо в міру, то чому б і ні? Справді, адже амбітна людина в житті досягає усього, чого прагне. Вона цілеспрямована, в міру честолюбна, вміє ставити перед собою завдання і вирішувати їх. І, що найсуттєвіше, - не йти при цьому по головах.
Отже, можна бути людиною зі здоровою, я б сказав, амбітністю. Тобто честолюбство замінити на самолюбство, владолюбство на толерантність, зарозумілість - на адекватність, чванливість - на оптимізм і далі за списком. Тоді амбіцій поменшає, а здорового глузду - навпаки. Отже, і зайняти цілком поважне місце у житті та суспільстві стане простіше.
(166 слів)
Що дня бачу добрих людей навколо себе.Це моя родина яка дбає про мене.Це і мої однокласники. Нещодавно коли я хворів мене відвідував мій товарищ. Він вирішив до з математики, бо я почав відставати від класу. Він декілька днів займався зі мною.Ось спаравжній добрий вчинок.