Біловодськ — один з древніх населених пунктів Слобідської України — заснований у 1686 році козаками й селянами-втікачами, котрі переселялися на вільні землі. Біловодськ був центром Біловодської сотні Острогозького полку.
1708 року місто було зруйноване через підтримку його мешканцями Булавінського повстання. Каральну операцію за царським наказом виконав загін князя В. Долгорукого. За кілька років місто відродилося. З 1779 року по 1860 рік Біловодськ мав статус міста, з 1779 року по 1796 рік — повітового міста, у наш час[коли?] як економічний і культурний центр визнаний історичною пам'яткою архітектури.
Біловодськ постраждав внаслідок геноциду українського народу, вчиненого урядом СРСР у 1932—1933 роках, кількість встановлених жертв у Біловодській 1-й сільській раді (у 1930-х роках в Біловодську було 2 сільради) — 32, Біловодській другій сільраді — 153 людей
Объяснение:
Объяснение:
Числівник – частина мови, що має статус самостійної. Ця частина мови може позначати кількість предметів, їх порядок або число. Числівник відповідає на питання: який? Скільки? Ця частина мови має певну класифікацію і ділиться на кількісні числівники, збірні числівники і порядкові числівники.Роль і значення числівників в мові людини є досить великим. Числівник – це далеко не просто вираз за до слів арифметичних позначень, це набагато більше. Його ми використовуємо завжди. Зрозуміти це можна завдяки різним прикладам. Уявіть, що числівників не буде. Все в світі рахується за до них, тому без числівників будь-який підрахунок стає неможливим. Це б сильно ускладнило людське життя. Можливо навіть і те, що це б зробило життя людини неможливим. Числівник – це дуже цікаве мовне явище. Ця частина мови здатна викликати в учнів величезний інтерес до її вивчення. Зв’язок між числівником, як частиною мови, і цифрами досить цікавий сам по собі і гідний пильної уваги.
Якби я була президентом, то я б самого початку провела реформи освіти. Тому що розумні і освічені люди - це запорука міцної держави. Щоб діти краще вчилися, я б запропонувала ввести більш досконалу систему відзнак за досягнення. Це б слугувало стимулом для кожного учня. Також я б вдосконалила обладнання кабінетів, де проводяться різні досліди. Практика допомагала б дітям всебічно охоплювати і розуміти тему урока. І ще б потрібно було вдосконалити систему якісного відпочинку школярів.
На мою думку, корисним ще було б розширити бібліотеку школи новими книжками. Не тільки книжками шкільної тематики і довідниками, а й позапрограмовою художньо літературою. А ще можна було б організовувати наукові експедиції.