М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Astat2
Astat2
06.05.2021 18:55 •  Українська мова

Які з перелічених типів речень є односкладними з головним членом у формі підмета? -Неозначено-особові
-Узагальнено-особові
-Називні
-означено-особові

👇
Ответ:
MariaWans07
MariaWans07
06.05.2021

У називних реченнях є лише один головний член у формi пiдмета.

Тримай бажаю тобi успiхiв у навчаннi

4,7(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yaroslav9453
yaroslav9453
06.05.2021
Сижу зараз в лікарняному ліжку і дивлюсь на осінній дощ , і згадую вчорашній день...
Ми з друзями збирались походити по калюжам ,після дощу.Мама дістала татову дитячу куртку ,яка була на мене зовсім велика.І заставила мене у ній іти до дрцзів.Я зівсно її зняв ,бо подумав що друзі глузуватимуть з мене.А надворі було холодно.Я весь час згадував про мамині слова " Не знімати куртку".Але сміх друзів також був важливим.Мені все було холодно і холодно.Звісно я простудився , але все - таки розпові матусі про цю історію .Вона ніжно мене пригорнула до себе і мені враз стало  тепліше.
А за вікнами плакав дощ
4,6(64 оценок)
Ответ:
Darjana13
Darjana13
06.05.2021

 Словотвір

Жили собі батько Словотвір, мати Мова, їхні сини Одного звали Префіксальним, іншого Суфіксальним. Були у батьків і інші діти але вони були ще малими. Всю роботу, яку треба було виконувати, батько доручав старшим синам, а менші допомагали братам.

Жила сім'я дружно, весело. Мешкали вони у країні Мовознавства. Всі у цій країні поважали один одного, ніколи не ворогували між собою. Жила країна мирно і спокійно.

Але недалеко від країни Мовознавства була інша країна, країна Двієчників і Невстигаючих. Там жителі країни постійно сварилися, ворогували між собою і дуже були незадоволені тим, що росте і розвивається країна Мовознавства.

Радились, радились Двієчники і Невстигаючі і вирішили завдати шкоди країні Мовознавства.

Без оголошення війни вони пішли у наступ. Але в країні Мовознавства добрі охоронці кордонів — Слова. Вони увесь час охороняють свої рубежі 1 от Слова запідозрили незрозумілий шелест. З мурів своєї країни вони побачили, що до стін мурів підбираються вороги. Засурмили сурми, вдарили барабани, закликаючи жителів країни Мовознавства до боротьби з ворогом.

Усі, від застарілих слів до неологізмів, піднялися на боротьбу з Двієчниками і Невстигаючими. У сім'ї Словотвору і Мови теж виряджали на битву синів в. Сам батько вже старий, не може втримати зброї в руках, а сини молоді і сильні, вони захистять країну. Поцілувала їх мати Мова, провела, а до шляху  братів проводили менші їхні брати. І пішли сини до місця збору. Збір був швидкий. Організовувались і шикувались загони. Обох братів поставили командирами над загонами, які вони самі створили, і відіслали у різні кінці країни.

А ворог наступав. Ось розпочав тяжку боротьбу з ворогами загін старшого брата Префіксального.

Мужньо б'ються воїни, сили і життя не шкодують, а перемогти ворога не можуть.

Веде боротьбу з ворогом і загін меншого брата Суфіксального.

Воїни гинуть, а перемога на боці ворога І посилає тоді гінця менший брат до старшого, щоб об'єднати свої загони і вдарити єдиною силою. З великими труднощами Суфікс-гонець доходить до загону старшого брата і говорить йому про об'єднання загонів. Подумав старший брат і згодився із думкою меншого брата. Бо ж, дійсно, удвох вони будуть у два рази сильнішими і переможуть ворога.

Дає згоду Префіксальний б меншому братові, указує час і місце зустрічі військ. І посилає із пакетом гінця — Префікса. Довгими і важкими стежками він добирається до Суфіксального Але доходить і передає йому згоду свого воєводи.

У призначений час і місце зійшлися війська Префіксального ї Суфіксального в. Префікси і Суфікси об'єдналися, утворивши військо Префіксально-суфіксального А потім ударили разом ворога.

Злякався ворог такої сили, не витримав натиску і відступив. Перемогли миролюбні жителі країни Мовознавства Двієчників і невстигаючих, прогнали їх далеко від своїх кордонів, попередили, щоб не сміли більше брати у руки зброю, а бралися за розум, працювали, вчилися добре, змінили свою поведінку, а також і назву. Тоді вони матимуть багато друзів і порадників.

Повернулися брати додому стомлені, але раді і задоволені, що здолали ворога. Раді і батьки, що сини живі з'явилися. А менші брати Безсуфіксний б складання, Перехід однієї частини мови в іншу — пообіцяли братам-воїнам бути доброю їм підмогою у всіх складних випадках і ситуаціях, при творенні слів.

4,7(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ