М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Це диктант. Просто перепиши, встав пропущені букви, якщо треба і розділові знаки. Верес и бджоли Йду спокійно до лісу. Цвіті..ня чудного вер ... су вчуваєт ... ся в пр..красному ароматі повітря у легкому подиху леготу у в ... селкових барвах неба. Верес! На піщаних грунтах де зовсім не цвіте ніяка квітка. Там владарює верес? Від його фіолетового цвіті.ня не сховатися ніде ні в затінку д..рева ні на узлі ... ці ні в гу ... авині. Його маленькі пр ... вабл..ві ліхтарики мов просв ... рдл ... ють тобі душу свідомість. Перед очима у єство гейз ... ри цвіту фонтани каскади райдужного входят ... холоднувато-гарячого багат.я ся ... ва. Дикі б.жоли добросовіс..но порают..ся на від.алених ділянках в глибинах у пу..ах і нетрищах запасаючис ... н.ктаром на з..мівлю и свійс..кі літунки господарю ... ть на околицях берут ... взяток похапцем поспішають ... незабаром знову задощить затуманить загрозує натрусить листя приб..є цвіт. Я тоді вже вер ... с буде бляклий сірий нудний. Ні взятку з нього, ні вигляду!​

👇
Ответ:
Sheik077
Sheik077
17.12.2020

Верес и бджоли. Йду спокійно до лісу. Цвітіння чудного вересу вчуваєтся в прекрасному ароматі повітря, у легкому подиху леготу, у веселкових барвах неба. Верес! На піщаних ґрунтах де зовсім не цвіте ніяка квітка. Там владарює верес? Від його фіолетового цвітіння не сховатися ніде: ні в затінку дерева, ні на узліссі, ні в гуавині. Його маленькі привабливі ліхтарики мов просвірдліють тобі душу свідомість. Перед очима у єство: гейзери цвіту, фонтани, каскади райдужного входять холоднувато-гарячого багаття сяєва. Дикі бджоли добросовісно пораються на віддалених ділянках в глибинах, у пухах і нетрищах, запасаючись нектаром на зимівлю, и свійські літунки господарюють на околицях, беруть взяток похапцем, поспішають, незабаром знову задощить, затуманить, загрозує, натрусить листя приб'є цвіт. А тоді вже верес буде бляклий, сірий, нудний. Ні взятку з нього, ні вигляду!

4,4(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

ответ:

україна, як кожна незалежна держава, має свою державну мову. але, на відміну від більшості держав світу, не все населення україни розмовляє державною мовою. чому? довгі роки україна біла часткою срср, державною мовою якого була російська мова. після розпаду рсрс республіки отримали незалежність і більшість з них стала пропагандувати свою державну мову. наприклад, латвія, литва, грузія. в цих країнах громадяни, які не володіють державною мовою не можуть обіймати високі урядові посади. навіть на самитах з російськомовними діячами, представники цих країн користуються послугами перекладачів.

але українські лідери не дуже поспішають з вивченням державної мови. я вважаю за необхідне прийняття закону про те, що кожен урядовець обов’язково має здати іспит на володіння українською мовою перед тим, як його буде призначено на ту чи іншу посаду. адже вони являються прикладом для всієї громади!

з розвитком комп’ютерних технологій та інтернету спілкування не має кордонів. не погано знати декілька мов, щоб вільно спілкуватися з людьми з інших країн, але це не означає, що громадяни україни мають нехтувати державною мовою і розмовляти російською. а чому б не розмовляти ійською? вона теж вважається міжнародною мовою. тому що її треба вчити, а російську, як здається деяким громадянам, вони знають добре? я вважаю, що більшість громадян говорять на ламаній російський мові, але ця мова їм здається більш співучою і мелодійною, аніж щира українська.

без мови немає народу. і я сподіваюся, що в майбутньому всі громадяни нарешті вивчать свою державну мову.

подробнее - на -

объяснение:

4,6(73 оценок)
Ответ:
sgagasik
sgagasik
17.12.2020

ответ:

1)всього доволi: зеленi, й небес,i мрiй, i весен , i земних чудес,i чесного неспокою , i болю дала менi ти на добро i долю.

2)священність хліба матері, й землі,   і честь сестри, і незрадливість брата, могутність духу що здолав жалі, яка тепер людино ти багата!

3) і синь дощу, і непохитність грому, і сік землі, і досвітків огні, і диво рук – усе зіллється в ньому, маленькому могутньому зерні.​

объяснение:

1)я подчеркнул прямой но там подчёркивай пунктиром так как все эти слова дополнения(однородные)отвечают на вопрос кого ? чего?

2)жирным и курсивом я выделил однородные подлежащие подчёркиваются одной прямой линией. просто курсивом я выделил и подчеркнул однородные дополнения подчёркивать как и в првом пунктиром.

3)выделил и подчеркнул однородные подлежащие подчёркивать прямой линией

4,8(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ