Привіт, Даша!
Дуже за тобою скучив. В мене все добре, навіть підтягнув оцінки, як і обіцяв, за що мені пообіцяли подарувати цуцика, якого я так довго просив. Батьки сказали подумати, про майбутнє місце навчання, і я вирішив, що хочу піти в той же університет, що і ти. Буду радий, якщо ти розкажеш мені якомога більше про нього. Додай до своєї розповіді й маршрут до навчального закладу, адже це інше місці, а я не уявляю, як там все розміщене. Я читав про нього в Інтернеті, мені дуже сподобалися панорамні фото з центру і околиці міста, біля якогось комплексу. Гадаю, коли переїду туди, обов'язково відвідаю ті мальовничі місця. Я був би вдячний за декілька фотографій, хочу вже знайомитися з ним. Заздалегідь велике дякую!
Твій малий Олег!
23.04.2020
Кажуть, що історичні архітектурні пам’ятки на своєму віку бачили чимало баталій. Чим старіша споруда, тим більше таємниць зберігає вона у своїх стінах. І можна багато цікавого почути від цих стін, якщо вміти слухати.
Перлиною Буковинського краю вважають Хотинську фортецю. Ви тільки уявіть, що історія фортеці починається ще в тринадцятому столітті. За цей час її безліч разів руйнували, знищували. Але міцні стіни знову виростали на пагорбі, обороняючи рідне місто.
бажають поринути в історію України, насолодитися її краєвидами. На жаль, до наших часів зберігся лише сам замок. Кремезна фортеця розташована на високому пагорбі. Тому її з легкістю можна побачити з різних куточків міста. Стіни укріплені п’ятьма вежами, сполучені між собою бойовим коридором. Одна із веж має браму, до якої підведений дерев’яний міст.
Хотинська фортеця стала державним історико-культурним заповідником. Її зараховують до семи чудес України. Справді, має ця споруда щось таємниче, незвідане, навіть стіни зберігають дух стародавніх легенд. Кажуть, що в цих місцях заховано безцінні скарби. І, можливо, колись їх нарешті знайдуть.
Але малюнком тоскним і недбалим не хоче годувати листопад, і мріють зорі: ми серця запалим; радіє місяць: повернувсь назад (П. Филипович)
сурядний зв"язок і безсполучниковий.