М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поясніть значення та функціонування наведених іншомовних слів, обґрунтовуючи доречність того чи іншого слова, введіть його у семантично виразний контекст. Проставте наголоси у цих словах. Абстракція. Адміністрація. Декларація. Департамент. Ігнорувати. Інспектор. Інстанція. Класифікація. Ревізія. Резолюція. Фабрикант. Фальсифікатор. Циркуляр. Евакуація.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Julai1234
Julai1234
30.01.2020

Фольклор українського народу є дуже цінним скарбом. Він формувався на протязі багатьох століть і об”єднує часи Київської Русі з сьогоденням. Долаючи різні перешкоди на своєму шляху фольклор видозмінювався і набував різних жанрових втілень. Занурившись у історію ми можемо знайти славетні думи, які звеличували переможців; повчання, що не втратили актуальності до сьогодня; легенди, балади, казки і багато чого іншого.

Фольклор втілює велику цінність ще тому, що найкращі твори великих поетів взяті зі скарбниці творчості народу, незмірно глибокої, різноманітної, чистої і мудрої. На основі фольклорних творів на українських землях формувалися і розросталися театри, пісенні твори і навіть художне мистецтво.

Своє ставлення до фольклору у своїх роздумах втілив великий філософ Григорій Сковорода, під час навчання він радив учням обов’язково вивчати усну народну творчість, яка найповніше зберігає скарби народної мудрості. Він наголошував на тому, що лише та людина має право на пошану, що не забува славетного походження свого і може почерпнути для себе всю розмаїтість думок народного мистецтва, зрошеного кровю і слізьми українського народу.

Я вважаю, що людина знаюча свою історію і фольклор заслуговує називатися справжнім патріотом. І що саме велике багатство знаходиться не в самомій усній народній творчості, а в тому що ця творчість зворушила у серці .

4,4(74 оценок)
Ответ:
SKYRIM6
SKYRIM6
30.01.2020

1. Вишня губить листя на причілку хати, журавель колодязний трубить у мерзлу синь.(однорідними частинами) 2. Там мати залишилася самітня: синів на фронт покликала війна.( не однорідними частинами) 3. Людство не усвідомить себе як єдине ціле - не буде йому добра.(не однорідними частинами) 4. Мені снилось: я мельник в старому млині.( не однорідними частинами) 5. Бринять бджолині крила, гудуть вулики у виноградних лозах, задушлива спека повисла в саду.( однорідними частинами) 6. Розпочалися жнива - будь скупішим на слова.(не однорідними частинами) 7. Забіліли сніги навколо Києва, загуляли ххуртовин. (однорідними частинами)

Объяснение:

схема і накреслення на фото


Спишіть безсполучникові складні речення, підкресліть граматичні основи. Визначте, у яких реченнях ча
4,5(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ