М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dhdhfjd55
dhdhfjd55
04.01.2021 02:19 •  Українська мова

Спишіть речення, розставляючи пропущені розділові знаки. Доведіть, що всі подані речення є складнопідрядними з підрядними дії і ступеня. Накресліть схеми,
назвіть засоби зв'язку. Підкресліть вказівні слова.
1. Поза хатами тяглися виноградники на всі боки скільки можна було бачити оком (І.
Нечуй-Левицький). 2. І чим розвиненіший внутрішній світ тим духовно багатшою є й сама
людина (Р.Арцишевський). 3. А на плесі вода така темна ніби на чорному камені настояна
(М.Стельмах). 4. Скільки хвиль у бурхливому морі стільки співів у серці моїм (Леся
Українка). 5. Треба так звалити дерево щоб кряжиста дубина, гуркнувши на землю, не
зламала і не пошкодила інших дерев (В.Близнець). 6. Голос так дзвенить, плете шовки-
узори що серце завмира (А.Малишко). 7. Тарас був такий схвильований що йому аж
перехоплювало подих (В.Ткаченко).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Goodmegaparadise
Goodmegaparadise
04.01.2021
  жили в країні морфології два сусіди: дієслово та прислівник. добре вони жили, дружно, сім'ями товаришували. і була у дієслова красуня донька, а у прислівника – син богатир. і от коли вони виросли, то покохали одне одного та й одружилися. народився у них син, який від батька успадкував незмінність та вміння виконувати роль обставини. а від матері – вид (доконаний і недоконаний) та можливість мати залежні слова (іменники, займенники, прислівники). довго думали батьки над іменем для свого нащадка. мати підкреслювала, що її син – особлива форма дієслова, але й прислівник заявляв про свої права. і врешті-решт вирішили вони назвати сина дієприслівником.
4,6(86 оценок)
Ответ:
kmarkechko
kmarkechko
04.01.2021

у кожної людини має бути улюблене заняття. не можна весь час працювати, навчатися або займатися чимось корисним. іноді необхідно відпочивати і займатися чимось таким, що подобається виключно тобі. варіантів того, що може вважатися улюбленим заняттям людини, дуже багато – іноді таким є якась активна діяльність, пов’язана з подорожами або спілкуванням з новими людьми або зі старими знайомими. бувають і такі люди, улюблені заняття яких пов’язані з можливістю побути на самоті. у будь-якому випадку улюблене заняття – це справа виключно індивідуальна, кожна людина має право проводити час так, як того бажає виключно вона сама.

моє улюблене заняття сформувалася в моїй самій ранній юності. я завжди був людиною мрійливою і дуже стурбованою. не можна сказати, що мені зовсім не було цікаво спілкуватися з людьми і перебувати в колективі, але все ж мене весь час тягнуло до чогось іншого, інше заняття здавалося мені набагато більш цікавим. це інше заняття – читання. першу серйозну книгу я прочитав ще в молодшій школі, вона справила на мене дуже хороше враження. саме тоді я остаточно прийшов до висновку, що читання – це одне з найбільш цікавих занять, які існують. завдяки читанню я міг з головою зануритися в іншу історичну епоху, дізнатися про життя людей, яких я ніколи не знав і, мабуть, не впізнаю в житті. читання дає дивовижну користь для людського розуму. книги повняться дуже корисною інформацією про світ, про людей. з книг завжди можна чогось навчитися, щоб потім застосувати ці знання в повсякденному житті і справити на всіх оточуючих сильне враження. крім того, читати книги дуже корисно з точки загального розвитку людини. прочитана книга дозволяє зрозуміти самого себе. у книгах, як правило, розповідається про людські проблеми, драми, про те, як люди долали всі ці численні проблеми і неприємності. дану інформацію можна використовувати і самому собі на користь, визначитися з тим, як вирішувати власні проблеми.

моє улюблене заняття – читання. завдяки читанню я можу задовольнити відразу кілька своїх життєвих потреб. я можу вирішити деякі проблеми буття, з якими мені доводиться стикатися, я можу розважитися і дізнатися щось нове або корисне, що потім мені в житті. я думаю, що це заняття навряд чи поступиться якомусь іншому. я впевнений, читання буде цікавити мене ще дуже довго. бути може, навіть весь залишок мого життя.

4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ