М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
latuk27
latuk27
15.05.2023 14:10 •  Українська мова

Твір на тему "чарівна весна в моєму краї" допожіть будь-ласка

👇
Ответ:
meri62
meri62
15.05.2023

Ось і прийшла весна у моє рідне місто(село).

 У лісах вже розцвіли проліски. В садах тюльпани та нарциси. Птахи поприлітали з теплих країв та співають під вікнами. Дерева почали цвісти.Скоро замість  квіток з*являться плоди. І не забаром буде літо.

  Нарешті прийшла весна в мої рідні краї.

4,7(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Кожен учень знає, що на уроках потрібно вести себе виховано: сидіти склавши руки, не говорити без дозволу вчителя, активно працювати. Не можна байдики бити, потрібно приймати активну участь на протязі всього уроку. Потрібно виконувати всі вправи, або не почути від вчителя вислів "Ти навіть палець об палець не вдарив(-ла)!" Якщо є завдання написати твір, потрібно розкрити думку, написати задану кількість речень, а не як кіт наплакав. А на уруоках фізкультури завзято виконувати вправи, грати в спортивні ігри та не прогулювати заняття. Не дарма кажуть, що сила та розум - краса людини
4,5(61 оценок)
Ответ:
tanadzhi01
tanadzhi01
15.05.2023
Справжньою романтикою огортає І. Чендей молоду героїню новели «Берізка», верстатницю Настю Павлюк, яка знайшла своє місце, свою долю, своє щастя на виробництві. Юнак Василь за давньою народною традицією під перше травня приносить їй берізку — «дерево чистоти, кохання і сердечної приязні», «як знамено чистої любові, як символ чесності і щирості». У Насті святковий настрій. Але її радість затьмарюється. Виявилось, що оту саму берізку для неї Василь зрубав у сусідському садку, заподіявши шкоду бабусі Грицанисі. Насті здалось, ніби хтось її несподівано обікрав. І справа тут зовсім не в прокльонах Грицанихи і не в примхах молодої дівчини, а значно глибше. Моральні принципи людини не дозволяють радіти, тішитись тоді, коли оточуючі тебе люди терплять кривду. «Справжню, велику радість не сміє тьмарити нічиє горе, нічия кривда...» — думає Настя. Тільки тоді, коли Настя побачила на тому місці, де був пеньок берези, дві молоденькі берізки, які посадив Василь, все стає на своє місце. Новела завершується ліричною кінцівкою, що увінчує всю розповідь і розв’язує сюжетний вузол.
4,7(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ