М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання №2. За поданим зразком у кожному з наведених речень замість крапок вставте єдино можливе для даного випадку слово. Цей договір набирає чинності з моменту підписання його обома сторонами. Вважаю за необхідне заходів відповідальності. Ви запропонували дуже великий роботи.
Які Ваші на майбутнє? На кінець рокупідсумки нашої роботи. У конференціїучасть провідні кухарі країни. На нараді йшлося про зміцнення дисципліни.
Ми розробили щодо підвищення ефективності виробництва.
відпустку за рахунок. Ми повинні правил внутрішнього розпорядку.

👇
Ответ:
elendadgs
elendadgs
08.09.2022

ответ:Цей договір набирає чинності з моменту підписання його двома сторонами. Вважаю за необхідне вживання заходів щодо відповідальності. Ви запропонували дуже великий обсяг роботи. Які Ваші плани на майбутнє? На кінець року підбиваємо підсумки нашої роботи. У конференції взяли участь провідні кухарі країни. На нараді йшлося про зміцнення виконавської дисципліни. Ми розробили заходи щодо підвищення ефективності виробництва надати відпустку за власний рахунок. Ми повинні дотримуватись правил внутрішнього розпорядку.

Объяснение:

4,6(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Зозяська
Зозяська
08.09.2022
Кожен з нас звик  до того, що хліб є щоденною звичною стравою на нашому столі. І мало хто замислюється над тим, як цей хліб приходить до нас на стіл. Дехто скаже - з магазину. Але не все так просто. Спершу колгоспники мусять зорати поле, потім засіяти його зерном. Поки пшениця сходитиме, потрібно доглядати її. Коли вона достигне, комбайни збирають урожай, молотять, відділяючи зерно від соломи. Пізніше це зерно везуть до млина, де  з нього мелють муку. А вже муку везуть до пекарні, де й спечуть для нас той самий хліб. Як бачимо, дуже багато праці вкладено в кожен шматок хліба. Тому хліб треба шанувати.
4,7(62 оценок)
Ответ:

Щоб зробити хліб, потрібно посадити пшеницю ще восени. Пшеничка зійде і стане ніби маленька травичка. Взимку вона буде спочивати під пухким та теплим снігом. А навесні, коли сніг розтане, вона знову почне рости і ми будемо чекати доки вона зросте та достигне.
Наприкінці літа починають збирати врожай. По полю їздять комбайни, збирають зерно і завантажують його в автомобілі, які везуть пшеницю на тік. На току пшеницю сушать та відправляють на хлібоприймальні пункти, де переробляють її на борошно.
Борошно везуть на хлібозаводи де замішують тісто, розкладають його по формах та випікають хліб. Після цього готові паляниці прямують до магазину, де ми їх і купуємо.

4,4(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ