М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nazarova43
Nazarova43
11.04.2023 18:33 •  Українська мова

1. Прочитайте слова. Випишіть іменники IV відміни, поставивши їх у родовому відмінку однини і множини.

Чверть, лист, маля, гуска, вовчище, хлопчик, наркоз, оберіг, хлоп'я,
обручка, порося, плем'я, розвага, солідарність, фазан, хімія, фазанeня.

2. Підкресліть суфікси, які до вам визначити належність імен-
Ників до IV відміни,
с​

👇
Ответ:
vadi96356
vadi96356
11.04.2023

Объяснение:

Маля - маляти, малятам; хлоп'я - хлоп' яти, хлоп'ят; порося - поросяти, поросят; плем'я - племені, племен. При відмінюванні у іменників 4 відміни з' являється суфікс - АТ або -ЕН.

4,5(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Foxamel
Foxamel
11.04.2023
Адам і Єва, альфа й омега (початок і кінець; сутність, основа, найголовніше), вавилонське стовпотворіння (­ вживається на позначення справи, яка не буде завершена, а також на позначення безладу, галасу, метушні), випити гірку чашу (перетерпіти всі випробування, всі неприємності, яка б не була важка справа, виконати її до кінця ), вовк в овечій шкурі (це заздрісна, зла людина, що приховує свої хижі наміри під маскою порядності) всесвітній потоп (інколи вживається, коли йдеться про затоплення, сильну зливу), голос волаючого в пустелі (вживається як даремний заклик до кого-небудь, залишений без уваги, без відповіді ) дерево пізнання добра і зла (вживається, коли хочуть попередити про можливість скоєння гріха) , закопати талант у землю ( вираз означає не лише невикористання своїх можливостей, грошей, а й здібностей (талантів), втрату їх, а це значить — не догодити Богові), за сімома замками ( уживається на позначення чогось далекого, неприступного, неможливого для користування) , іти на Голгофу (іти на важку, часом безнадійну справу, страждання за когось), кінець світу (вживаються в перебільшенні чогось, особливо при жартівливо-іронічному зображенні сварки, безладдя, стихійного лиха), не хлібом єдиним живе людина (для людини не головне бути ситою фізично, жити в достатку, бо є в житті інші, важливіші цінності — духовні).
4,6(10 оценок)
Ответ:
den222276
den222276
11.04.2023
О ТЕБЕ / ПСИХОЛОГИЯПОЧЕМУ ВАМ НЕ НРАВИТСЯ СВОЕ ИМЯ3 2

Имя — это визитная карточка человека. Оно дается нам при рождении и остается с нами навсегда, даже после смерти. Мы относимся к нему так же, как к родственникам, которых не выбирают. И большинство людей на самом деле даже не задумываются над тем, какое у них имя — красивое или нет, подходящее или живущее своей жизнью, отдельно от человека. Но есть те, кто всерьез задумываются над сменой имени, поскольку считают, что оно не сочетается с фамилией и отчеством, делает их неудачливыми и вообще приносит сплошные несчастья.

4,5(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ