М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Прочитайте текст, випишіть помилки, відредагуйте. Правильне харчування обовязково передбачає наявність сніданку. Причому досить ситного і калорійного, щоб енергії вистачило до наступного прийому їжі (не рахуючи легких перекусів). Правильний і корисний сніданок - запорука продуктивного дня. Дієтологи і учені одностайно зійшлися на думці, що найкращий сніданок це каші. Каші багаті клітковиною, вітамінними і рослинними білками, а найголовніше - повільними вуглеводами. Тобто каші довго перетравлюються нашим організмом створюючи відчуття ситості. Корисні абсолютно всі каші не рахуючи каш так званого "швидкого приготування" - пластівців. Корисні каші не можуть готуватися 2 хвилини. Справа у тому, що пластівці роблять з крупи, позбавленої зернової оболонки, а значить - і корисних властивостей. Найпопулярнішою кашою для сніданку є вівсянка або мюслі (каша з додаванням горіхів і сухофруктів). Сама низькокалорійна каша ячна (76 ккал на 100 грам). Найбільша кількість калорій міститься в кукурудзяної каші - 170. Варити кашу можна, як на молокі так і на воді. Корисні властивості від цього не зміниться, просто молоко додає блюду зайві калорії.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
NEON2006
NEON2006
20.11.2021

Объяснение:Рідна мова! Мелодійна, співуча, тепла, ніжна, запашна, горда, нескорена, прекрасна, оспівана поетами, і водночас плюндрована, але загартована цим! Чому ми зараз соромимося говорити рідною мовою? Хто нам заважає це зробити? Адже це мова дитинства, юності, зрілості... .

На сьогодні мовна поведінка українськомовного хлопця в спілкуванні з провідницею , на жаль, типова. Але чому? Я б зрозуміла б хлопців, які були з Донбасу або Луганщини, або з Дніпропетровщини, але не з Івано - Франківська! Та відповідь все ж таки є.

Ці молоді хлопці їдуть на заробітки на схід, а на сході України мовна стійкість відсутня, бо люди спілкуються більше російською мовою. Чому? Відповідь можна знайти в історичних подіях, це , можливо, задовольнить, ні, заспокоїть нас, але не всіх. Але що діяти - від минулого не втечеш. Це моя особиста думка. Отже, розпочну. Україна перебувала під гнітом Росії і це наклало чималий відбиток на формування нації: престижно було спілкуватися у побуті російською мовою, віддавати дітей до дитячих садків та шкіл з російською мовою навчання, змінювати українські прізвища на російські, читати російською, знімати фільми російською, виконувати пісні... . Таким чином затиралась рідна співуча мова.. І навіть, здобувши незалежність, Україна, а саме українська влада, не дуже то й поквапилася підняти статус української мови. До сих пір ми маємо багато чого російського: кіно, пісні, конкурси, програми, школи, садочки для дітей, а в деяких міста і документація досі російською ведеться і це у 2019 році! Повернемося до «героїв» нашого есе. Вони ідуть на заробітки, а працюють на сході України вже деякий час. А значить , їхнє оточення говорить російською, і вони поступово до цього звикають, перероджуються. Між собою - українська, а серед людей - російська. Тобто у цих хлопчаків мовна стійкість похитнулась. Але чому? За період останніх подій - Майдан, АТО, скайп- спілкування Захід - Схід, обмін подарунками Схід - Захід, екскурсії до Львова, Івана - Франківська і т.д. мешканці східної України почали відновлювати мовну стійкість, а це значить - життя продовжується, зміни йдуть, повільно, але йдуть. То чому ці хлопці себе так повели, питання залишається лише до них.

4,4(90 оценок)
Ответ:
79654622969ss
79654622969ss
20.11.2021

Объяснение:

Обереги є давніми, добрими символами нашого народу.  

    До  оберегів належать вишиті рушники, писанки, вишиванки, підкови, вінок, вербові гілки, маківки, образи.  З давних давен вважали , що вишиванка  захищає від усілякого лиха, наділяє людину цілющою силою рідної землі. Підкова приносить щастя. Калина була символом краси, продовження роду. Рушник символізує гостинність та доброзичливість.  Дівочий вінок  мав захищати дівчат від лихого ока і недуг.  Вважається, що освячені вербові гілочки  відвертають грозу, біду, оберігають від нещастя. Маківки є символом достатку, захисту від усього лихого.

     Сьогодні у кожній українській оселі є оберіг.

4,5(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ