М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

З’ясуйте, до якої групи за значенням вони належать (єднальних, розділових, зіставно-протиставних, градаційних чи пояснювальних). 1. Перед нею взимку вище плетеного тину підіймаються блакитні кучугури а влітку на тини кладуть голови праведників соняшники (М. Стельмах). 2. Івор почервонів і веснянки на носі проступили ще яскравіше (В. Малик). 3. Чи то праця задавила молодую силу чи то нудьга невсипуща його з ніг звалила (Т. Шевченко). 4. А тепер спустіли береги та й озера висихають. 5. То ведмідь ішов напитись остудитись у воді то збирають під дубами чорні вепрі жолуді (О. Олесь). 6. Він зламав калиновий кетяг зірвав кілька ягідок поклав до рота й по обличчю пробігла відразлива судома (Є. Гуцало). 7. Отже слов’янська мова в Х ст. здобуває статус мови літературної тобто вона стоїть на помітному ступені розвитку (Підручн.). 8. Трапиться сонячний день у жовтні і бджоли пускаються у свої останні обльоти (Є. Гуцало). 9. Не тільки злива лила в ту ніч а й блискавки шмагали потріскані від спеки поля (Л. Бойко). 10. Або не сокіл я або спалила мені неволя крила (Леся Українка). 11. Не лише ми з Піратом боялись баби а й мати остерігалась її прокльонів (О. Довженко). 12. Гарні гості та не в пору (Н. тв). 13. Всесвіт наш це дивна казка Це одна з фантазій божих А людина сон найкращий З-поміж снів його пригожих (П. Тичина). 14. Що вдієш? Це така пора. Душа моя в анабіозі щасливо спить і вірш про осінь дріма на кінчику пера (І. Жиленко). 15. Науки ні вода не затопить ні огонь не спалить (Н. тв.). 16. Ведмедем у бурому листі барложиться осінь і осінь у листі сама наче бурий ведмідь (Є. Гуцало). 17. Ані птиця не порхала ані вітер не віяв (Марко Вовчок).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Анёк11
Анёк11
20.01.2020
Моє рідне місто <br />моє рідне місто називається Кривий Ріг. воно так називається через хвилясте русло ріки Саксагань в місці її витоку в ріку Інгулець. цю назву запропонував академік Василій Зуєв в 1781 році. це єдиний районний центр колишнього СРСР, який мав метрополітен. центральна вулиця в Кривому Розі є проспект Карла Маркса. я можу і хочу зробите своє рідне місто самим чистим містом України. кожне місто це своєрідне “обличчя” моєї неньки України, і я хочу щоб не одне з облич не було заплямоване.
4,6(56 оценок)
Ответ:
avazjon2296
avazjon2296
20.01.2020

1.На підвіконні розквітали білі троянди. (Троянди - підмет, розквітали - присудок, на підвіконні - обставина, білі - означення)

2.Хлопцям видали по баскетбольному м`ячу. (Підмет пропущений, присудок - видали,  хлопцям - додаток, баскетбольному - означення, м`ячу - додаток)

3.Мама купила новий комп`ютер. (Мама - підмет, купила - присудок, новий - означення, комп`ютер - додаток)

4.Настала осінь. (Осінь - підмет, настала - присудок)

5.Осінь засипала розфарбованим листям все наше місто. (Осінь - підмет, засипала - присудок, розфарбованим - означення, листям - додаток, все - означення, наше - ознчення, місто - додаток)

4,4(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ