М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Мої дні течуть тепер серед степу, серед долини, налитої зеленим хлібом. 2. Безконечні стежки, скриті, інтимні, наче для самих близьких, водять мене по нивах , а ниви котять та й котять зелені хвилі і хлюпають ними аж в краї неба... 3. Гладжу рукою соболину шерсть ячменів, що як колосистої хвилі. 4. Вітер набива мені вуха шматками згуків, покошланним шумом. 5. Мене спиняє біла піна гречок, запашна, легка, наче збита крилами бджіл.. Питання:
Зробіть морфологічний розбір дієприкметника з тексту (на вибір)
Кому не важко можна ів​

👇
Ответ:
FrostMorne
FrostMorne
17.02.2022

brxh k j yciv,ycixtciblvc

4,8(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
yancenkostya
yancenkostya
17.02.2022
На сьомому небі від щастя. Згідно космогонії давньогрецького вченого-энициклопедиста Аристотеля небо ділиться на сім сфер. На них розташовуються різні небесні світила, зірки, сузір'я, планети. А під найдальшої сферою філософ, по суті, мав на увазі рай і вічне блаженство. Саме туди потрапляють душі померлих. Стан, близький до надлишку щастя, людина здатна випробувати і живцем, тоді і згадують це саме «сьоме небо».

Це вираз здійсненно і на землі. Людина народжена для того, щоб приготувати себе для зустрічі і проживанню на небесах з Ісусом. Коли з ним зустрічаєшся на землі в молитві, то відчуваєш світ, спокій, умиротворення, невимовне щастя від спілкування з Ним.
4,7(25 оценок)
Ответ:
Avetazatan
Avetazatan
17.02.2022

Коротшими стали дні, яснішим – небо. Шурхотить земля яскравим килимом з опалого листя. Дерева переодяглися в золотаво-червоні наряди. На південь відлітати зібралися птахи.

Восени повітря прозоре, навіть дихається легше. І життя стишує свій шалений біг. Осінь – пора збору врожаю та підбиття підсумків. Колись у цей час для народів, що працювали на землі, розпочинався відпочинок до наступної весни.

Сьогодні осінь – час розпочинати справи, ставати до роботи та навчання після літнього відпочинку, готувати оселі до холодів. Восени легше і працювати, і навчатися, бо прохолодна погода сприяє тому краще за літню спеку, весняну грайливість та зимові морози.

Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за повні грибів лісні галявини, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном.



Оригинал http://ycilka.net/tvir.php?id=6#ixzz4yDy21nQj
4,6(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ