5: (В)чись дитино, бо (В)читися треба! (В)чись голубко, бо розум не спить, Хай серце (і) воля, (й) дух росте (в) Силу, Хай книжка закрита любові. навчить.
6- Льон (не переноситься), краї-на, рів-ний, озими-на, лід (не перенос.), січе-нь, йшов (не перенос.), розк-віт, вер-ба, дзьоб (не перенос.), працьо-витий, кіль-це, кран (не перенос.), затиш-ний, урок (не перенос.), пере-дати.
Людина народжується не для того, щоб щезнути безвісно Для чого народжуються люди? Зрозуміло ж, що не для того, щоб щезнути безвісно. Мені здається, що в кожної людини є певна місія в житті, яку вона може виконати, а може проігнорувати. На світі є багато професій , за до яких- можна допомагати іншим. Наприклад лікар-хірург- рятує хворих від смерті. Звісно приємно бачити біля хірургічного відділення родину, яка чекає свого батька(сестру, мати, брата, дядька тощо) з квітами, певно знаючи, що все буде добре. Але ж якщо ти дуже старався зробити все можливе, щоб врятувати пацієнта від неминучого, але операція пройшла невдало і сім*я цієї людини проклинає тебе - жити після такого не хочеться. Або наприклад- вчитель. Оберемки квітів під час здавання екзаменів, теж добре, але безсонні ночі в перевірянні купи зошитів- дуже не просто. До чого я це все вела? Висновок тут простий.Не можна здаватись, а потрібно знайти свою мету, таким чином- гідно провести своє життя, не зважаючи ні на які проблеми! Адже лікар- не припиняє лікувати, а вчитель- не припиняє вчити.
что делать нужно? в чём заключается этот вопрос?