М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

З-поміж варіантів відповідей оберіть один привильний. 1. прийменник в потрібно вжити в рядку а прочитати статтю газеті б зареєструватися фейсбуку в упевненість перемозі гвіра свої сили 2. похідний прийменник потрібно пи- сати з дефісом у рядку а прокинутися посеред ночі букраіна по/над усе в стояти навпроти входу гвиринати з/під ямар 3. помилково вжито прийменник у словосполученні рядка а піти за крейдою б працювати за гроші в боротися за незалежність г гати за зорями 4. до підрядних належать усі сполуч- ники ря, а а немовби, проте, а.те. тому що б щоб, ніби, коли б, оскільки в якщо, також, що, то гначе, нібито, або, хоча 5. разом потрібно писати всі сполуч- ники рядка а щоб, за те, дарма що, тому що б поки що, ні/би/то, у/зв'язку з тим, коли /б в мов би, не/наче, як /би, проте гякую, так/що, ні/би, начебто 6. допущено помилку в написанні частки зі словом у рядку а щось би краще зробив б усе ж таки написав в ходи-ж зі мною гякось-то запитав 7. частку ні потрібно писати окремо в усіх словах рядка а ні/в/кого, ні/за/кого, ні/кoгісінько б ні/те ні се, ні/на/якому, ні/з/чим в ні/за/цо, ні/до/кого, ні/чий гні/з, ким, ні/за/яких, ніколи 8. частку не потрібно писати окремо в реченні аз лісу долинає не/сміливий голосок (о. гончар). бу процесі еволюції з'явилися види не/літаючих птахів (3 в вода не/просто джерело життя, вона - саме життя (д. ба). гу сяйві добра людина бачить себе збоку непорочною (гр. тютюнник). прочитайте текст. виконайте завдання після нього. знайшли явтуха на базарі. він купував усячину, цю (1)йому доручив пан сотник ку- пити. андрій його (2) таки помітив по висо- кій шапці з червоним верхом (3)та по довже- лезних вусах. хлопці пішли до нього навпростець, про- бираючись (4)крізь натовп. - (5)ге-re-re! здоровий був, хлопче, я саме за тобою приїхав, бо пан сотник чекає на тебе (а, чайковський). 9. з'ясуйте, якими частинами мови ви- ражені слова, позначені цифрами а. прийменник б. сполучник в. частка г. вигук 10. у першому реченні тексту при- йменник на вжито з іменником у формі а. родового відмінка б. давального відмінка в. знахідного відмінка г. місцевого відмінка 11. виділений у тексті сполучник під- рядності належить до а. причинових сполучників б. часових сполучників в порівняльних сполучників г. умовних сполучників

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Volkov1822
Volkov1822
18.01.2021

Була собі краплинка. Вона жила високо в небі в хатинці-хмаринці разом зі своїми сестричками. І кожна з них швидко росла. Одного разу хмаринка не витримала їх ваги і порвалася. Впали краплинки на землю рясним дощем.

На небі засяяло сонечко. Краплинки нагрілися і перетворилися на невидиму пару. Вони стали легенькими і знову піднялися вгору. А там холодно! Стали вони тулитися одна до одної, щоб зігрітися. І знову утворилася хмарка. Сонечко світило і світило, і все нові і нові краплинки піднімалися вгору.

Хмарка стала такою важкою, що не втримала. А краплинки знову впали на землю рясним дощем.

Не любить краплинка сидіти на одному місці. Так вона і подорожує завжди згори – вниз і знизу – вгору.

4,7(2 оценок)
Ответ:
DeniSNok
DeniSNok
18.01.2021

Світ тісний і не тільки в просторі, а й у часі


Чи бувало, що ви були у іншому місті, регіоні чи навіть, можливо, країні, і там несподівано зустрічали свого друга? В такі моменти завжди думалося про те, який світ тісний, але чи правда це? Інколи не можна знайти маленького клаптику землі, щоб побути самим, щоб залишитися на одинці із собою. Та чи в цьому проблема, чи в просторі?  На Землі є сто сорок девять мільйоннім кілометрів квадратних суші, на більше ніж п'ятий  частині цієї території можна жити. Цього вдосталь. Тоді в чому проблема? Проблема не в квадратних кілометрах, а в нашому сприйняті світу.

Кожна людина з самого дитинства береться досліджувати цей світ. З однієї сторони він безмежний. Матеріалу для досвіду неймовірно багато. Але ми ростемо, і вже нам здається всього мало, мало часу, мало простору. Ми з головою стараємося поринути в щось нове. Перші сигарети, перший алкоголь, перший поцілунок і перше освідчення в коханні. Все буває в перше. З крайності в крайності кидаємося, а все бо хочемо осягнути щось нове, встигнути все. Ми розуміємо, що світ безмежний, але всього його пізнати неможливо і тоді поринаєш в буденність. День за днем, рік за роком,  школа чи робота, дім і дорога якою ходиш щодня. Ким би ти не був, буденність завжди переслідуватиме і навіть вирвавшись із нею, вона наздожене тебе, пригорне в свої лещата і не даси поворухнутися . Вирватися можливо, але лиш трішки розширюючи свій простір він все ж залишаться обмеженим, а годинник тікає і тікає. Нам не дано пізнати весь світ, ми змушені жити в нашому тісному просторі, який обмежений нашою буденністю і в ній тісно, але для того щоб вирватися потрібний час, якого немає. Час  - валюта, яку неможливо підробити, неможливо вкрасти чи позичити. Спішимо жити спішимо досліджувати світ, бо час обмежений.

4,7(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ