М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
EzVikaEz
EzVikaEz
14.03.2023 07:46 •  Українська мова

Визначити тип речень, підкреслити граматичні основи 1. Чоловік почав викидати по одному експонату зі своєї колекції - і часом кімната спорожніла. 2. Одним з найвідоміших туристичних об"єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Ізі, що недалеко від Хуста. 3. На території парку облаштовано чотири марковані екостежки, якими можна мандрувати самостійно. 4. 4.Лицеві м"язи почали атрофуватись, і на душі було кепсько. 5.Він відіграв важливу роль у Віденській битві, яка, до речі, зупинила турецький наступ на Європу. 6. Прикро, що на межі другого тисячолітті нам, українцям, доводиться боронити свій європейський вибір. 7.Той, хто володів містом, контролював також єдину дорогу. 8. Батька давно не було серед живих, а тітка турбувалася про Марію краще. 9. А знаєте, з якого слова й коли все почалося? 10.Кажуть, що наше озеро утворилося з річки.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

1.Діеслово — самостійна частина мови, що вказує на дію або стан предмета і відповідає на питання «що робити?», «що зробити?» Наприклад:написати або прочитати(початкова форма або ж інфінитив)

Розказати про свій початок дня без діеслів не можливо адже речення буде не повне(не закінчене)и не матиме думки або закінчиноі діі.

2.Дієслова доконаного виду означають дію завершену і відповідають на питання що зробити? що зробив? що зроблю?Наприклад:написав або ж напишу(дія яка буде точно виконана)

Дієслова недоконаного виду означають незавершену дію і відповідають на питання що робити? що робив? що роблю? що буду робити?Наприклад:пишу або читаю(ще не завершина дія)

3.Перехідні (транзитивні) дієслова — дієслова, що виражають дію, спрямовану на якийсь предмет, виражений у реченні прямим додатком, іменною частиною мови у знахідному відмінку .Наприклад, читаю книжку.

4.Тому що дієслова різних дієвідмін по-різному відмінюються. Наприклад, у третій особі однини 1 дієв. закінч. -е. 2 дієв. -ить, третя ос. мн. 1 дієв. - закінч. -уть, -ють. 2-га - -ать, -ять.

Вибач інші не знаю

Объяснение:

4,5(64 оценок)
Ответ:
Malishka9209
Malishka9209
14.03.2023

Объяснение:

Я дуже люблю їздити зимою до своєї бабусі в село. Тоді воно виглядає по-особливому мальовничо й атмосферно. Засніжені стежки й дерева, припорошені снігом вулички... От іду я по селу й дух перехоплює, - яка краса довкола!

Прогулюючись взимку, я люблю гати, як люди довкола посміхаються, діти граються у сніжки, катаються на санках. Дивлячись за цим усім, мені й самій/самому підіймається настрій.

Взимку кожне подвір'я виглядає святково. Люди прикрашають свої оселі: на вікна вішають сніжинки, припорошують їх штучним снігом, ззовні й всередині будинку видніються гирлянди.

Ще кращим наше село стає в самий день свят. Тоді люди співають колядки, щедрівки, відвідують один одного.

Яке ж чудове наше село взимку! Раджу кожному туди завітати.

4,6(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ