М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Зюна
Зюна
05.05.2020 23:26 •  Українська мова

8. Складений дієслівний присудок ужито в реченні (розділові знаки пропущено) А Високо в небі роїлися золоті зорі (М. Трублаїні).
Б Скільки літ пролетіло промчалось (М. Сингаївський).
в Аж ось стали хмарки збиратися (Г. Квітка-Основ'яненко).
гВчинки вагоміші за слова (А. Коваль).
ДРанок наступного дня сповитий шовками небесної блакиті (Є. Гуцало).​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anka110
anka110
05.05.2020

Повага, пошана-це соціальна категорія, что відображає оцінку почуття гідності, віщості, більшої ідеальності того, на кого спрямована дана оцінка. Вона базується на візнанні високих якости кого-небудь чи чого-небудь, відносно якіх проводитися ця соціальна оцінка. Тобто ми оцінюємо іншу людину за цімі Поняття и вірішуємо, чи заслуговує ця людина на нашу повагу. Думаю, буде Доречний згадаті прислів'я: «З Яким хліiбом ти до людей, з таким и смороду до тебе». Тобто, дере за все, нужно навчітіся поважаті других. Гадаю, перший крок на шляху до виховання у самім Собі поваги до оточуючіх нас людей буде таким: навчітіся слухати (НЕ перебіваті посеред розмови) співрозмовніка, внікаті у Зміст Розповіді, підтрімуваті розмова Власний Доречний реплікамі, віявляті доброзічлівість, посміхатіся. Если ви на работе сумлінно Вікон свои обов'язки. Если ви учень - вчіться у повну міру Власний сил. I, Архів НАЙГОЛОВНІШЕ, - Ніколи НЕ прініжуваті людину ні у вічі, ні поза спиною.Tількі такою поведінкою ви показуєте людіні свою повагу до неї. Якщо ви, за обмеження хорошого виховання, що не вмієте гідно поводітіся з людьми, спокійно, по-діловому, по суті и віважено вести розмови, щось не дівуйтеся, что даже у якості якогось "великого перевіряючого" невдовзі у відповідь на вашу невіхованість ви, як мінімум, одержите великий букет зневагі, непріємного чоловiка недовірі, а то ще й віслухаєте цілий ряд реплік.

4,5(2 оценок)
Ответ:
vis2209
vis2209
05.05.2020

ответ:Ми, українці, нація дуже давня. І свою духовну культуру наші пращури почали творити задовго до прийняття християнства. Протягом своєї багатовікової історії наш народ склав безліч казок, приспівів, але особливо багато — пісень. Пісня є найдавнішим і найпопулярнішим видом усної народної творчості.

Усе життя українців супроводжують пісні. Їх у нашого народу сила-силенна. Кожна подія супроводжується піснею: народження, праця, відпочинок, весілля, смерть. Про це співається у побутових піснях. Обрядові пісні виконувалися під час виконання обрядів — колядування, щедрування тощо. Історичні пісні відображали історичні події та людей, які в них брали участь. Отже, пісні бувають різними: побутовими, історичними, обрядовими.

Пісні, казки, легенди, прислів'я, загадки були єдиним засобом передачі набутих народом знань прийдешнім поколінням. Особливо тоді, коли ще не було писемної мови. Отож, пісні — це наш здобуток. Треба їх знати і берегти

Объяснение:

4,7(73 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ