М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Goldenenen
Goldenenen
01.05.2021 06:04 •  Українська мова

Твір-роздум дискусійного характеру на тему чи потрібно сучасній людині бути грамотною

👇
Ответ:
Tess85
Tess85
01.05.2021

Чи потрібно в добу комп'ютерізації вивчати орфографію? Хтось обов'язково скаже що ні, навіщо забивати собі голову правилами, статті з інтернету написані грамотно, навіщо учням лишній клопіт. Я вважаю інакше.

В час науково технічного прогресу треба бути високоосвідченою людиною і йти в ногу з часом. Вміння грамотно висловлювати думки, писати ми отримали завдяки вивченню орфографії. Дуже соромно і неприємно читати тексти з помилками, їх навіть не хочеться розглядати. Навряд ви ще раз купите прессу де були знайдені орфографічні помилки. При прийомі на роботу перевагу віддадуть тим заявам які написані грамотно. Отже треба старанно вивчати орфографію бо це залог успіху.

4,6(33 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ники67
Ники67
01.05.2021
Модерована комунікація – це комунікація, де є одна або більше груп учасників (сторін комунікації) зі своїми провідними (модератори), причому всередині групи або між групами потрібно налагодити комунікацію по заданій темі. Беруть участь команди в  яких комунікації є сторонами розвитку. (майданчиками, групами). Організація комунікації всередині однієї команди (сторони) є сесією. Комунікація між двома командами або сторонами комунікації при посередництві своїх провідних для кожної команди є мостом.
Комунікативні стратегії розрізняються за тієї мети, яку вони переслідують. Ми можемо виділити наступні типові цілі комунікації: конвенциональная (згода, укладення договору в ситуації конфлікту або підтримання договору (конвенції); конфліктна (виявлення розбіжностей і акцентуація на розбіжностях учасників комунікації з тим, щоб створити конфлікт або підтримку, розпалювання існуючого конфлікту); маніпуляційна (захоплення смислового простору комунікації з тим, щоб нав'язати учаснику комунікації свою комунікативну стратегію і відповідно своє бачення реальності (С. Дацюк).
1.
4,6(73 оценок)
Ответ:
У будинку людського щастя дружба зводить стіни, а любов утворює купол.
К.Прутков

В сучасному світі, де ритм життя набуває шаленого темпу, коли не вистачає часу для спілкування й телебачення подекуди замінює людські стосунки,­­- чи актуальні питання відданих, дружніх взаємин? Чи не замінюються ці відносини лише на спільності справ і відпочинку?
Звичайно, час вносить свої корективи, але таке поняття,як дружба, залишається назавжди! У психології «дружба» визначається як стійкііндивідуально-вибірковіміжособистісні відносини. Дружба, як і кохання великий феномен. Інколи вона лікує тяжкі рани, а буває і навпаки. Недарма існує такий афоризм: «Зраджують лише друзі». Ця зрада є найтяжчою! Після неї вже не хочеться нікому відкриватись. 
4,8(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ