М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Випишіть із наведених речень дієприкметники,
визначте їх вид, стан, час і
синтаксичну роль.

Дрібні хатки під солом'яними дахами залишалися
позаду, їх змінили кам'яні будинки, криті гонтою і
бляхою, муроване передмістя тіснішало, стискалося...

2. Чужинці загомоніли, захоплені сміливими словами
незнайомого...

З. Він був не надто високий, але кремезний, одягнений
у дорогий запорізький жупан; брязнула об край столу
шабля в обсипаних коштовними каменями піхвах...

4. Полковник чекав з розпростертими для обіймів
руками, поки кошовий скочив з коня.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lolko2
lolko2
24.01.2022
«Усі блага і радощі життя створюються працею і тільки працею. Праця – корінь моральності». Ця «норма моральності» відображає погляди В.О.Сухомлинського на значення праці у моральному вихованні дітей. Адже основним засобом формування в дитини звички віддячувати людям добром за добро педагог вважав залучення її до суспільно корисної праці. Працю у моральному вихованні дитини педагог розумів насамперед як матеріальне втілення добрих почуттів: «Праця не тільки там, де людина сіє хліб або саджає дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає між «рядків» її поклик по до Ця праця є вищою мірою людського духу». Василь Олександрович на власному досвіді переконався: моральне виховання працею дає найбільший ефект, коли праця «одухотворяється», або «олюднюється». Він умів віртуозно поєднувати гру з корисною діяльністю. Ось один з прикладів, наведених Василем Олександровичем: «Коли мої діти вперше йшли шкільною ділянкою, я звернув їхню увагу на маленький дубок, що невідомо як виріс біля самої стежки…- «Подивіться, діти, на гіллястий, кучерявий дуб, що росте біля дороги, - сказав я.- Цей дубок теж став би таким міцним деревом, та йому не пощастило. Бачите, хтось уже наступив ногою на ніжну гілочку, але вона все-таки випросталася. Дубочок можна врятувати». І малюки побачили те , повз що проходили байдуже….- «Як же його врятувати?»- запитали діти, звернувш до мене тривожний , благальний погляд. Дубок для них уже не один з тисячі дубків, які можуть з’явитися під сонцем, а їхній єдиний у світі дубок.Приносимо лопату, викопуємо велику брилу землі, переносимо ніжну стеблину з коренем і землею. Викопуємо яму в тихому, затишному куточку…- і ось наш дубок у безпеці. Діти йдуть додому, несучи в серці дороге, єдине почуття. Прийшовши наступного дня, одразу ж біжать до свого дубка». Вирішальне значення у моральному вихованні, зазначав педагог, має не те, скільки,наприклад, дерев посадила дитина, а те, чим стало для неї хоча б одне єдине деревце, як воно увійшло в її серце. Добрий вчинок, корисна праця мають залишати хвилюючий слід у душі малюка, викликати шляхетні почуття. Моральна вихованість людини починається з бажання робити добро, а такі моральні риси як людяність, доброзичливість, вдячність, почуття обов’язку народжуються в турботі, хвилюванні про інших, в діяльності на користь людей, що навколо.
Отже, залучення дитини до суспільної праці – найважливіший етап у моральному вихованні та вихованні взагалі. 
4,4(93 оценок)
Ответ:
спайки5
спайки5
24.01.2022
Більше всього на світі мені подобається малювати та придумувати різні історії. Це заняття дозволяє мені розслабитися і відпочити після шкільних уроків. 
У мене на столі завжди лежить стопка чистих аркушів паперу та простий олівець. Спочатку я малюю якого-небудь чоловічка, потім придумую йому історію і замальовують її на папері. 
Я так захоплююся, що забуваю про все на світі. Разом зі своїми героями я подорожую в незвіданих світах, здійснюю кругосвітні плавання або переношуся на таємничі планети. 
Часто героями моїх фантазій бувають мої шкільні друзі. Нещодавно я придумав історію а тому, як ми з моїм другом Іллею полетіли на нашому мегалете до далекого Юпітеру, але по дорозі були змушені зробити непередбачену посадку на супутнику Юпітера - Ганімеді. Там ми виявили два ворогуючих племені - Гані і Меди. Нам довелося проявити кмітливість, щоб примирити їх. Вони виявилися відмінними хлопцями, з ними не хотілося розлучатися, але нам потрібно було летіти далі. 
А ще я люблю на чарівному батискафі опускатися в безодню океану і подорожувати по хвилях фантазій. 
Найголовніше, що мої намальовані історії допомагають відновити сили, я наче заряджаюся від них енергією. 
Після такого відпочинку я із задоволенням виконую уроки, допомагаю мамі по будинку і ще встигаю пограти з хлопцями у дворі.
4,6(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ