М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Пояснити специфіку алогізмів, виражених наведеними сполученнями спів, та стилістичні функції окремих слів. Живий труп, страшно гарний, жахливо чемний, мертва тиша, дзвінка тиша, солодка мука, сльози радості, страшно весело, бідний багач, смертельно голодний.

👇
Ответ:
goverdovskay123
goverdovskay123
15.07.2021

Алогізми виражені оксиморонами. Оксиморон - це літературно-поетичний прийом, що полягає у поєднанні протилежних за змістом, контрастних понять. В результаті застосування цього прийому виникає ніби нова якість певного поняття.

Наведені  оксиморони являють собою парадокси, їх частини несумісні, що часто призводить до комічного ефекту. Семантика цих слів різна, вони у художньому тексті передають суперечність життєвих явищ та подій.

4,8(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shazzoap00xhr
shazzoap00xhr
15.07.2021
Не можна стати великою, успішною людиною, використовуючи зло, агресію та ненависть, руйнуючи «вічні» цінності людства. треба бути добрим і привітним з людьми, які тебе оточують. тим, хто потребує цього. також необхідно постійно навчатися, самовдосконалюватися, стати висококваліфікованим спеціалістом. іноді, звісно, буває важко подолати свої лінощі, змусити себе робити те, що не хочеться, але думаю, що мета варта цих зусиль. я вважаю, що великою робить людину підтримка та любов близьких та рідних, для них ми завжди найкращі. я дуже люблю своїх батьків, бабусю і дідуся, хочу, щоб вони були здоровими та щасливими, пишалися мною. хочу, щоб у нашій родині завжди панував лад, затишок, любов, взаємоповага, підтримка. сподіваюся, що і мої однолітки не будуть забувати про моральні цінності — основу життя нашого народу. адже саме духовність відрізняє людину від тварин, підносить її над буденністю, робить великою, дає крила. пам’ятаймо заклик ліни костенко:
4,4(41 оценок)
Ответ:
darinaprokopenk
darinaprokopenk
15.07.2021
Мені здається, що благородство — це постійний стан душі людини. Воно або є, або його немає. І формується воно в дитячі роки. Важко і, напевно, не варто чекати благородних вчинків від людини, яка в дитинстві могла принизити однокласника, образити дівчинку, звалити свою провину на іншого, відмовитися від своїх слів і не виконати обіцянки. Не може стати благородним людина, яка сприймає батьків як людей, які просто зобов'язані створювати йому умови для щасливого дитинства (годувати, одягати, піклуватися, давати гроші). Від таких людей не дочекаєшся безкорисливої до Таких зазвичай в класі не люблять, хоча іноді їм вдається верховодити. А ось по-справжньому скромні і благородні хлоп'ята часто залишаються непоміченими. Але тільки на них можна вважатися у всіх важких ситуаціях в житті. 

Недарма ж багато людей люблять читати книги, або дивитися фільми про справжніх героїв. Але треба не тальки захоплюватися ними, але й намагатися самим бути чесними, благородними, мужніми — тоді краще станемо ми і наше оточення! 
4,8(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ