М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мне . разбели где прислів'я а де приказки. 1.дуже недобре дыло брехати! "брехнею,-кажуть люди, - свыт пройдеш. та назад не вернешся". брехун собы ворог ы людям зло робить. 2бувайте здоровы та, не питаючи броду, не сунтьсь у воду, бо втопитесь! . 3славилося село дывчатами- здоровими, румяними й роботящими, голосистими, красивими- хоч з лиця воду пий. будь ласка, іть

👇
Ответ:
Amerilove57
Amerilove57
23.10.2022

Прислів'я:

Не питаючи броду, не суньтесь у воду, бо втопитесь.
Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся.
Брехун собі ворог і людям зло робить.

Приказки:
Хоч з лиця воду пий.

4,8(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні ніжністю струни чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

4,4(5 оценок)
Ответ:
Ven8Kedy
Ven8Kedy
23.10.2022

смотри в объяснении.

Объяснение:

Про міцність народних традицій східне прислів’я оповідає, що старі дерева не гнуться, а сиві ріки не висихають. Пісня є однією із святинь нашого українського народу, його найціннішим духовним скарбом. Здавна Україна славилася піснями, які дбайливо передавалися від покоління до покоління. Пісня ніби цілюще джерело, з якого б скільки не пив, а більше пити хочеться. В українській пісні кохання, ласка, тривога.

Тут трепет материнської душі, світ добра, краси і справедливості. Скільки ж пісень склали люди, аби висловити свою палку любов до краю.

де народилися і живуть. В них оспівується наше минуле, незламність духу, нескореність, сила та слава.

З піснею пов’язані вікові поривання українців до омріяної незалежності, яка в наш час стала реальністю. Саме в пісні поєднане минуле, сучасне та майбутнє рідного народу, його погляди, світобачення і психологія.

Пісня – це характер, могутність, духовна скарбниця народу, це дорогоцінна спадщина, яка дісталась нам від минулих століть. Прекрасні, мелодійні, милозвучні пісні ллються живлющими струмочками, надихають, збагачують та облагороджують. У піснях народ передає з покоління в покоління набутий досвід, культуру і традиції. З їх до люди обмінюються думками, переживаннями, ідеями, висловлюють свої почуття. Пісня – це знаряддя, яке здійснює зв’язок поколінь.

То ж пишаймось і плекаймо кожне слово рідної пісні, передане нам у спадок від наших предків.

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ