М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LuizaLAIKE
LuizaLAIKE
30.01.2020 14:12 •  Українська мова

1.Утворіть від поданих слів (де це можливо) просту та складну форми вищого й найвищого ступенів порівняння. Якими суфіксами й префіксами ви скористалися? ІІ. З одним утвореним прислівником (на вибір) складіть і запишіть речення.
ЗРАЗОК. Упевнено – впевненіше, менш упевнено, найвпевненіше, найбільш упевнено.
Смачно, дорого, занадто, широко, гарненько, низько, гарно.
2.Випишіть слова, утворені префіксально-суфіксальним префікс і суфікс виділіть кольором. У дужках напишіть від яких слів вони утворилися.
Попереду, посередині, зозла, щоразу, верхи, начисто, затепла, мимоволі, двічі, відтепер, взимку, босоніж, допізна, здалеку.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
00Alcatraz00
00Alcatraz00
30.01.2020

З давніх пір мова допомагав людям розуміти один одного. Чоловік неодноразово замислювався над тим, навіщо він потрібен, хто його придумав і коли? І чому він відрізняється від мови тварин та інших народів. На відміну від сигнального крику тварин, за до мови людина може передати цілу гаму емоцій, свій настрій, інформацію.

В залежності від національності, у кожної людини своя мова. Наша рідна мова дуже гарна, народні пісні і вірші завойовують увагу з перших слів. Він дозволяє своєму народові займати почесне місце в світовому суспільстві.

У світі багато народів, і у кожного своя мова, тому щоб краще один одного розуміти, люди вивчають іноземні мови, але ніколи не забувають рідну. Кожен цікавий і гарний по-своєму. Той, хто вільно володіє іноземною мовою, може працювати перекладачем.

Розмовляти – так само природно, як їсти, пити, дихати. Однак знання мови не є вродженим, нас навчають батьки і суспільство. Мова відрізняє нас від інших людей.

Без знання російської мови, людина не зможе навчатися, працювати, спілкуватися з друзями. І, навпаки, з його до люди можуть передавати один одному цінну інформацію, традиції і знання з покоління до покоління, робити щось разом. Тому дуже важливо цінувати мову свого народу, розвивати вміння вести розмову, і по можливості вивчати інші мови.

4,5(25 оценок)
Ответ:
MrsKamYl
MrsKamYl
30.01.2020

                     ВІН ВІЛЬНИЙ!

        Жара липневого дня спадала. У хату влетів вітер, приніс різкий подих Дніпра і заметушив сторінками книжки, яка лежала на колінах поета.

Недавно повернувся він додому і відпочивав; зустрівся під Лаврою дід лірник, то поет просидів день, малюючи його. Тепер віддавався всією душею своїй самоті, споминам, мріям.

        Ще так недавно він пас ягнята « голодний, босий, трохи не голий». Ще так недавно він був бездомним кріпаком, потім козачком у панських покоях…

        Потім, Боже милий! У царськім саду, на лавочці, сидить він, оточений статуями з мармуру, і малює їх. Вони немов нахиляються над ним і розповідають про світ краси, недоступний бідному Тарасу.

Купили його, і він – вільний чоловік! Став учнем художньої академії.

                    ГЕНІАЛЬНИЙ  ПОЕТ – Т. Г .ШЕВЧЕНКО

Подвиг Т. Г. Шевченка, усю вибухову силу його поезії ми можемо збагнути лише уявивши, серед якої мертвої тиші вона пролунала, проти якого «чудо вища стозевного» підняла свій меч .За рахунок тяжкої праці кріпаків привільно, багато й щасливо жили поміщики. І справді, кріпосницький лад для них був раєм, і, здавалося, що так буде тривати вічно.

Що темніша ніч, то яскравіші в ній маяки, одним з яких і був наш геніальний поет – Т.Г. Шевченко, поезії якого пронизані вірою  в незнищенність людини, вірою в те, що людина ніколи не змириться з безправністю, рабство ніколи не стане для неї за норму існування. Оспівати свободу в умовах кріпосницької держави, серед олов’яних буднів жандармської дійсності – це значило висловити провідну, найважливішу істину життя, висловити людям у формі поезії те, що було за тих умов найсуттєвішим.

                                                                                                       Л. Гордєєва

4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ