М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виконайте бібліографічний опис джерела наукової інформації. А) Навчальний посібник А.В. Демківського має назву «Гроші та кредит». Ця книга була опублікована 2005 року в Києві у видавництві «Дакор». Обсяг книги – 528 сторінок.

Б) Книга О.М. Колодізєва, яка має назву «Методологічні засади фінансового забезпечення управління інноваційним розвитком економіки», була опублікована в Харкові у видавництві ХНЕУ. Рік видання – 2009. Обсяг - 240 сторінок.

В) Стаття Н.Н. Внукової «Новые возможности для защиты прав потребителей» була опублікована в № 1 журналу «Банкир» за 2008 рік. Статтю можна знайти на сторінках 37–40.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Tomikk1
Tomikk1
23.03.2022

   1.Писати – спочатку означало малювати, прикрашати, згодом відбулось перенесення значення (проте у слові «писанка» первісне значення все ще зберігається).

   2.Азбука – від аз, буки – колись перші літери алфавіту.

   3.Диктант – від латинського dictans, що означало «повторяти, дктувати».

   4.Олівець – від «олово» (олово – свинець), бо стрижні для олівців виготовляли зі свинцю або з олова та цинку.

   5. Канікули – у перекладі з лат. Канікули спочатку означало зірку Сіріус, через яку улітку проходило сонце. Саме у цей час у навчальних закладах робили перерву в заняттях.

 

4,5(32 оценок)
Ответ:
11UmNiK111
11UmNiK111
23.03.2022

Батьки навчають нас бути людяними, охайними, шанувати працю, добре вчитися. І їм дуже нелегко спілкуватися з нами, коли ми говоримо неправду. Тому вони намагаються переконувати нас, що треба бути чесними: "Чесність — краща чеснота".

Не завжди легко говорити правду, особливо про некрасиві вчинки. Але, коли обманюєш когось, особливо близьку людину, — на душі стає ще гірше. Недаремно кажуть: "в обманщика має бути гарна пам'ять". Це означає, що він повинен пам'ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати означає боятися. Тобто виходить, що обманщик — це найчастіше боягуз.

Але ж усім відомо, що "шила в мішку не сховаєш". Так і правда — десь випливе. І стане людині ще гірше: будуть з неї сміятися або дорікати. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і вчинки, а якщо не так щось трапляється — казати щиро та чесно, не боячись. Адже "краще гірка правда, ніж солодка омана". А якщо бути чесним і справедливим — буде більше поваги до такої людини. І в її оточенні, і до себе самої.

4,7(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ