М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
POMOGIf
POMOGIf
20.08.2021 14:41 •  Українська мова

Утворіть від поданих дієслів іменники, виділіть у них суфікси, Слова запишіть парами. В утворених іменниках позначте місце:
Розуміти, говорити, творити, торохтіти, голити, свербіти, трем-
Виділене слово передайте
наголосу.
тіти, солити, тяжіти, палити.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Snezhana206
Snezhana206
20.08.2021
Ми всі дуже любимо ігри. Саме мені подобається грати піджмурки.Це дуже цікава гра і її правила дуже прості, зараз я навчу вас її грати : для гри знадобиться мінімум троє граців ,які за до лічилки вивішують , хто шукаьиме , а хто їоватиметься. Після цього тому хто повинен шукати зав'язують очі і він навпомацки повинен зловити інших гравців, інші ж в свою чергу не повинні попастись шукачеві, той кого зловлять повинен стати на місце "лови" тобто шукача. гра може продовжуватись дуже довго , по правді кажучи доти , доки гравцям не набридне. Це дуже захоплююча гра , але ми не повинні забувати про правила безпеки: завжди грати на просторій та рівній території , щоб не покалічитись.Тепер ви можете грати піджмурки, веселої забави:-)
4,4(93 оценок)
Ответ:
kopilge
kopilge
20.08.2021
Слово... Буденність і значущість. Простота і таїна. Звичайність і магія. І це все вміщається у слові. Мабуть, коли створювалась мова як засіб спілкування, людство ще не усвідомлювало до кінця силу слів. Бо якось би убезпечило себе від його смертоносної дії. Слова зради, підлості вбивають щось значуще, що існує в людині заради добра і милосердя. 
Щастя і горе, радість і смуток — усе може бути в одному слові. І єдина залежність від контексту вимовлених слів та від почуттів, що закладаються в цьому слові. 
Слово одне, а бач, що воно може. Та все ж людина придумала слова не для зла, не для нападу, а для добра і взаєморозуміння. Тому, коли почуєш щось недоброзичливе, то знайди відповідник доброго слова, і злоба, як хвороба, відступить. Шануй і бережи добре слово на всі випадки життя, і добро, створене тобою, тобі ж і повернеться, а на землі ще однією доброю людиною стане більше. 
4,7(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ