М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Козацька сила в однині
Називний
Давальний
місцевий​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
y2334455
y2334455
02.01.2023

Объяснение:

Катерина Василівна Білокур — народна художниця України, геніальна особистість, одна з визначних постатей ХХ ст. — народилася 7 грудня 1900 року в селі Богданівка.Не отримавши навіть початкової освіти, вона вчилася сама: оволоділа грамотою, багато читала. Доля не послала Катерині ні мистецьких шкіл, ні мистецьких наставників. За її висловом, «тягла свій віз пізнання основ мистецтва самотужки».

Саме такими садами милувалася художниця Катерина Білокур.Вона з раннього дитинства по - особливому сприймала красу навколишнього світу і дуже любила малювати.Жила художниця в бідній сільській сім'ї, де бракувало коштів, щоб придбати фарби.

Катерина Білокур сама виготовляла фарби з природного матеріалу : бузини, буряка, сажі, хвої.

Нині її картини відомі всьому світові.

Вони зачаровують вже не одне покоління глядачів, тому що Катерина Білокур народилася в 1900 році і її творчість припадає на початок ХХ століття.

Я захоплююсь цією неймовірно чудесною людиною Катериною Білокур . А також її картиною, вона нагадує райський куточок із минулого , що зазирнув в майбутнє.Я пишаюсь, що на нашому світі є такі талановиті люди !

4,4(62 оценок)
Ответ:
veronichka1414
veronichka1414
02.01.2023
слово- підмет; сказане до речі- означення; любе- означення; усім- додатокслово- підмет; будить гнів- присудок; сказане з образою- означенняозеро- підм.; бринить- присудок; моє- означ.; озвучеге піснями- означ.я- підмет; не соромлюся- присудок; рядка- додаток; свого- означення; наївного й немудрого, але правдивого- означення;слово- підм.; видзвонює- прис.; мотив- додаток; моє- означення; сріблом куте- означенняперебираю- присудок; низку- додаток; слів- додаток; суворих- означ.; холодних і шорстких- означення.
4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ