М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kirill884
kirill884
02.03.2022 19:26 •  Українська мова

Яка тварина подобаеться тобi найбiльше? напиши про неи ррозповiдь

👇
Ответ:
rayhan8888
rayhan8888
02.03.2022

Лев

Лев - це дивовижна та граціозна тварина!Вона має розкішну гриву,яка по справжньому заворожує.Це моя улюблена тварина.Лев чимось схожий на мене та на мій характер : ніколи не здається,поставивши мету - обов`язково доб`ється неї.Ось так!

   

4,4(26 оценок)
Ответ:
поорд
поорд
02.03.2022

 Мені найбільше подобається собака тому, що коли вона ще мала з нею можна погратися, дресирувати.Вона може лягти мені на ноги і відпочивати, поспати.                                                 Коли вона підросла, то я її вигулювала, гралася у різні ігри.Я люблю свою собаку.                                     

4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Asil1231
Asil1231
02.03.2022

1. Вузька(прикметник, хвилястою) дорога(іменник, ___) потяглася(дієслово,===) вгору(прислівник, _._._._) між(прислівник, _._._._) глинястими(прикметник, хвилястою) крутосхилами(іменник, _._._._) вкритими(дієприкметник,хвилястою) чагарником(іменник, _ _ _ _).

Просте,неокличне, неускладнене, двоскладне, повне, поширене, розповідне.

2. Пружний(прикметник,хвилястою) річковий(прикметник, хвилястою) вітерець(іменник, ___) заіскрився(дієслово, ===), засяяв(дієслово, ===) у(прийменник) його(займенник, хвилястою) вибіленому(дієприкметник) лляному(прикметник, хвилястою) волоссячку(іменник, _._._._) в(прийменник) зачісці(іменник, _._._._) м'якої(прикметник, хвилястою) бороди(іменник, _ _ _).

Просте,неокличне, ускладнене однорідними присудоками, двоскладне, повне, поширене, розповідне.

3. Не(заперечна частика) віддавайсь(дієслово, ===) дрібненькій(прикметник, хвилястою) суєті(іменник, _ _ _) і(сполучник) не(заперечна частка) міняй(дієслово, ) шляхи(іменник, _ _ _) свої(займенник, хвилястою) круті(прикметник, хвилястою) на(прийменник) стежечку(іменник, _ _ _) вузеньку(прикметник, хвилястою) пилом(іменник, _ _ _) криту(дієприкметник, хвилястою).

Просте,неокличне, ускладнене однорідними присудоками, двоскладне, повне, поширене, розповідне.

4,7(32 оценок)
Ответ:
roman81rudi
roman81rudi
02.03.2022
Остап Вишня своєю зброєю вважав сміх. Його творами захоплюється не одне покоління українців, творчість його знають за кордоном. Л. Кравчук писав: «Його люблять і заокеанські українці — в Канаді, в Сполучених Штатах Америки».Дитинство Остапа Вишні було нелегким, але гуморист згадував його з теплотою.У жартівливому тоні розповів Остап Вишня про життя селянських дітей у гуморесці «Як ми колись учились». Він показав сходинки «освіти» дітей на селі: гуси, свині, телята, вівці, корови, коні.Те, про що розповідає у творах Остап Вишня, здається нам чудним, дивним, недоречним, тобто смішним і комічним. Засобів творення комічного дуже багато. Письменник вдається до неправильного тлумачення явищ та подій, перекручення слів, використовує він міжмовні омоніми та несумісні поняття.Остап Вишня своєю зброєю вважав сміх. Його творами захоплюється не одне покоління українців, творчість його знають за кордоном. Л. Кравчук писав: «Його люблять і заокеанські українці — в Канаді, в Сполучених Штатах Америки».Дитинство Остапа Вишні було нелегким, але гуморист згадував його з теплотою. Про навчання та успіхи він написав у гуморесці «Перший диктант». Один із найкомічніших епізодів побудований на використанні омонімів. Письменник використав слова, які однаково звучать, але мають зовсім різне значення. Але п’ятнадцять учнів із шістнадцяти цього не зрозуміли і написали: «…За коляской бежала и лаялася собачка из панской породы». Наступного дня вчителька, роздаючи зошити, зайшлася веселим сміхом: «Де ви чули, що є на світі собаки панської чи не панської породи?..»У жартівливому тоні розповів Остап Вишня про життя селянських дітей у гуморесці «Як ми колись учились». Він показав сходинки «освіти» дітей на селі: гуси, свині, телята, вівці, корови, коні.Те, про що розповідає у творах Остап Вишня, здається нам чудним, дивним, недоречним, тобто смішним і комічним. Засобів творення комічного дуже багато. Письменник вдається до неправильного тлумачення явищ та подій, перекручення слів, використовує він міжмовні омоніми та несумісні поняття.
4,7(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ