М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначити та позначити вид відокремленичленів речення. ​1.Пухнасті кошенята несміливо викочувалися зі стодоли й переко навшись що небезпеки поруч нема починали борюкатися . 2. Але хіба ми люди пройшовши сто доріг завершивши тисячу справ не прагнемо до отчого порогу до калини що росте на розі хати?. 3. Поклавши крила на велику спеку стоїть над степом сірий журавель . 4. Похибки друзів за винятком зради ми повинні терпіти або виправляти. 5. Там за горами вже давно день а тут на дні міжгір'я ще ніч . 6. Дозволь мені між вечоровий світе красти зерням в рідній боронні. 7. На лівобережжі замість верб і чагар ників видно погорблені смуги темені. 8. Я ненавиджу тих хто не сіявши жнуть що садів не садивши плоди об'їдають . 9. Із вирію летять курличучи ключі .​10. Розминаючи сизий полинь у долоні росий у юності спогадами луг

👇
Открыть все ответы
Ответ:
FoxyzSuper
FoxyzSuper
01.05.2022

Ми живемо в двадцять першому столітті – піку комп’ютерних технологій.  Тому не дивно, що сучасна людина вимагає щоденного оновлення інформаційних ресурсів. Та чи зможе комп’ютер повністю витіснити книгу? І чи можна їх порівнювати? Відповідь на це питання досить неоднозначна. З одного боку справді, техніка полегшила існування мільйонам людей. Ми вже не можемо навіть уявити свого життя без машини, комп’ютера, інтернету. Техніка дійшла до того, що навіть школярам більше не потрібно носити за спиною величезні підручники. На зміну пришла кишенькова електроніка. Та є й зворотній бік медалі. На жаль, технологічний прорив має негативний вплив на психологію дітей. Особливо зомбуючі так звані пізнавальні комп’ютерні ігри та соціальні мережі. Вони пропагують насильство, марну трату часу, усамітнення. А це призводить до деградації. Інша справа – книга. Вона була популярною в усі часи й народи. Хороша книга навчає, виховує, допомагає пізнати історію й культуру. Особисто я дуже люблю відвідувати бібліотеку. Непорівнюване відчуття, коли ти заходиш, береш книгу, а від неї аромат. Віє мудрістю, довголіттям. Отак гортаєш кожну сторінку й поринаєш у незвіданий світ мрій. Недарма ж Іван Франко писав: «Книги – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, труду хоч матиме вдосталь, дивнії перли виносить». Наймудріший у світі комп’ютер не замінить людині книг через те, що вони втілюють у собі мудрість, історію та певну чарівність.  

Я вважаю, що не варто порівнювати книгу з комп’ютером. Адже це основні засоби інформації сучасності. І хоч кожен існує на своїй території, але вони вдало доповнюють один одного. Іноді зручно ознайомитися зі змістом книги на комп’ютері, а іноді хочеться прочитати історію сповнену ілюстрацій, погортати сторінки та вдихнути аромат книги.

4,4(32 оценок)
Ответ:
софия725
софия725
01.05.2022

Чиж і щиглик Чиж, вилетівши на волю, зустрівся з дивним своїм приятелем Щиглем, і той спитав його, як він звільнився, а той відповів, що

звільнився дивом, приїхав багатий турок в їхнє місто і, прогулюючись задля цікавості по торговиці зайшов у пташиний ряд, де їх було близько чотирьохста, вони висіли в клітках одного господаря. Турок спитав, скільки торговець хоче грошей за всіх, а той відповів двадцять п'ять карбованців. Турок заплатив гроші й випустив їх, задоволено позичаючи, як ми розліталися.

-А що ж тебе, заманило в неволю? Солодкий харч та гарна клітка відповів щасливець але тепер, доки житиму, дякуватиму Богові такою пісенькою: Краще вже сухар з водою, Аніж цукор із бідою. (Г. Сковорода)

Объяснение:

Замінив усю пряму мову не прямою. Сподіваюсь на кращу відповідь)

4,6(47 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ