М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
natochiyk
natochiyk
08.09.2020 06:30 •  Українська мова

лёгкое задание Скласти (пригадати) і записати два речення, в яких будуть слова, утворені через набуття ними нового значення.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Malajazaika
Malajazaika
08.09.2020

Объяснение:

Моє улюбленне заняття - це малювання.

Спочатку я тривалий час розмірковую над сюжетом. Розглядаю картини видатних художників, придивляюся до людей на вулиці та в приміщеннях. I ось ідея твору вже оселилась десь глибоко у душі.Тоді я беру полотно, фарби, олівець, палітру та воду. Спочатку олівцем я роблю нарис. А, потім змішавши фарби,удосконалюю малюнок. Ще декілька дней поспіль розглядаю свій твір і виправляю помилки. А потім виношу на суд ближніх і просто знайомих. Малювання - улюбленне заняття, яке не терпить метушні.

4,5(68 оценок)
Ответ:
Grinberg2003
Grinberg2003
08.09.2020

Объяснение:

студенческий

Запишіть, розставляючи розділові знаки. Укажіть порівняльні звороти. Визначте їх синтаксичну роль. 1. Сонечко грало рожевим промінням по рівній як скло пелені Дніпра (О. Засенко). 2. Через душі, мов через вокзали гуркотять состави почуттів (В. Симоненко). 3. Мелашка була потрібна в господарстві як робітниця (І. Нечуй-Левицький). 4. Зимовий вечір закуривши люльку розсипав зорі наче іскри (В. Симоненко). 5. Весело глянули хмарки в блакитне море як у люстру (А. Кащенко). 6. Через історичні місця події дати як через магічні кристали, висвічується нащадкам сива давнина (О. Засенко). 7. Весняне сонце вже припікало як улітку. : 8. Ліс гомонить мов живий (А.. Малишко). 9. Шевченко як поет відомий усьому людству. 10. Франко знав і любив народну пісню як учений і як патріот. 11. Світ постає перед нами як калейдоскопічний потік вражень (І. Білодід)

4,5(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ