М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
energy428
energy428
27.04.2023 13:42 •  Українська мова

Допишіть прислів'я. Порівняйте написання НЕ з дӀєсловами та діеприслівниками, зробіть висновки Не посіявши, не ...
Не знаючи броду, не ...
Не знаючи, мовчи, а знаючи, не...
На віку, як на довгій ниві: не пройдеш, ніг не...
Не нагнувшись, гриба не...
Жне, не сіявши, молотить, не ...​

👇
Ответ:
кошка372
кошка372
27.04.2023

Объяснение:

Як не маєш, то й не загубиш.

Якщо не переплатиш, то й не купиш, а як не спустиш, то й не продаси.

Зима не за горами, вона прийде, й не дасть телеграми.

Як не маєш статку, то не матимеш і упадку.

Біжить, землі не торкається.

 

4,8(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
morvilous77
morvilous77
27.04.2023

відповідь:

пояснення: бути патріотом - це насамперед любити свою батьківщину. патріот любить свою вітчизну так, як діти люблять матір - ту, що дала життя. 

але чи означає це, що патріот повинен завжди тільки вихваляти свою рідну країну і не згадувати про якійсь її недоліки? звісно, ні. справжній патріот любить свою рідну землю, але не ідеалізує її. навпаки, саме усвідомлення того, що не все у рідній країні ідеально, спонукає людей на те, щоб прагнути змінити життя на краще. 

крім того, любов до рідної країни не означає зневагу до інших країн. патріот завжди розуміє, що не тільки він любить свою батьківщину: рідна країна завжди буде найкращою для тих, хто там народився і живе. і, взагалі, безглуздо вважати, що якщо ти вважаєш свою країну найкращою, то всі інші будуть гірші за неї. для тебе особисто - так, можливо. але не для людей, які в цих країнах народилися. тому що у кожного - своя батьківщина, яку ця людина любить. звісно, якщо вона є патріотом своєї країни.

4,5(9 оценок)
Ответ:
23200611
23200611
27.04.2023

Запитання-це звертання до кого-небудь. Висловлювання, що виражає потребу уточнити що-небудь, або отримати нову інформацію . Ставлячи запитання, використовують запитальну інтонацію, а якщо пишуть, то в кінці ставлять знак питання . Умовлені запитання найчастіше виступає у формі питального речення .Вийняток становить риторичні запитання .Наприклад: фраза Який же учень не любить отримувати відмінні оцінки на іспиті ?Насправді ствердження, а не запитання .Запитання виконує дві основні функції:комунікативну і пізнавальну .

Без запитання немає і не може бути пізнання.Запитання це ланка що зв’язує пізнане з непізнаним місток перекинутий від старого знання до нового могутній стимулятор розвитку знання.Стосунки людини з навколишнім світом який собі діалог у якому запитанні і відповіді постійно змінюють одне одного.Сократ говорив :Я знаю , що я нічого не знаю .Та люди вважають, що вони щось знають, а виявляється що вони нічого не знають .Ось і виходить, що знаючи про своє незнання, я знаю більше за всіх інших.

Объяснение:

4,5(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ