М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Запишіть слова, вставляючи пропущені букви и,е(є), і(ї).

Вогн…ще, хлібн…чка, мереж…во, мар…во, печ…во, гарбуз…ння, кор…ння,
ворож…ння, люб…тель, запорож…ць, кіш…чка, істор…к, добр…во,
розумн…чка.
Від поданих дієслів утворіть іменники середнього роду.
Зразок: бурити — буріння.

Говорити, ворожити, падати, шелестіти, молити, тремтіти, тяжіти, голити,
хропіти.

👇
Ответ:
vika2087
vika2087
09.04.2021

Вогнище хлібничка мереживо мариво печиво гарбузиння коріння ворожіння любитель запорожець кішечка історик добриво розумничка.

Говорити-говоріння ворожити -ворожіння падати-падіння шелестіти -шелестінням молити-моління тремтіти-тремтіння тяжіти-тяжіння голити-гоління хропіти-хропіння.

Объяснение:

4,6(53 оценок)
Ответ:
алина3870
алина3870
09.04.2021

Вогнище;

Хлібничка;

Мереживо;

Марево;

Печиво ;

Гарбузиння;

Коріння;

Ворожіння;

Любитель;

Запорожець;

Кішечка;

Історик;

Добриво;

Розумничка.

Говоріння;

Ворожіння;

Падіння;

Шелестіння;

Моління;

Тремтіння;

Тяжіння;

Гоління;

Хропіння.

ТРИМАЙ)

БАЖАЮ УСПІХІВ У НАВЧАННІ)

4,6(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
abdulismailova2
abdulismailova2
09.04.2021
Дієприслівник - це особлива незмінна форма дієслава, що позначає додаткову дію або стан, яка супроводить іншу, головну.У речені дієприслівник ЗАВЖДИ виступає обставиною.Дієприслівники відповідають на питання ЩО РОБЛЯЧИ?Наприклад:кажучи та ЩО ЗРОБИВШИ? Наприклад: намалювавши. Дієприслівник має ознаки  дієслова(час і вид) та прислівника(незмінність, залежність від дієслова-присудка, значення обставини)Дієприслівник не має закінчення.У кінці дієприслівників після Ч, Ш завжди пишуть літеру И..Дієприслівник із залежними від нього словами називають дієприслівниковим хворотом. Дієприслівниковий зворот завжди є обставиною.На письмі дієприслівниковий зворот завжди виділяють комою або комами незалежно від його місця в реченні.В усному мовлені дієприслівниковий зворот виділяють паузами. Дієприслівники недоконаного виду утворюються від основи дієслова теперішнього часу за до суфіксів учи ючи ачи ячи, а доконаного виду утворюються від основи неозначеної форми дієслова за до суфіксів  вши, ши..Не з дієприслівниками пишуть окремо. Наприклад не почувши, не зробивши..Разом з не пишуться тільки дієприслівники, утворені від дієслів, які не вживаються без не. Наприклад ненанавидячи, нехтуючи
4,5(17 оценок)
Ответ:
your1people
your1people
09.04.2021
Дієприслі́вник  — невідмінювана форма дієслова, яка, пояснюючи присудок, називає додаткову дію. Дієприслівник відповідає на питання що роблячи? що зробивши?Наприклад: мірку́ючи, пи́шучи, чита́ючи, міркува́вши, писа́вши, чита́вши.Дієприслівник поєднує в собі деякі граматичні ознаки як дієслова, так і прислівника, що відбито й в назві: дієприслівник буквально означає прислівник, що діє, перебуває в дії. Із дієслівних рис йому властиві такі: категорія виду (доконаний — зупинившись, схилившись; недоконаний — говорячи, знаючи), категорія часутеперішній — знаходячи, виступаючи; минулий — притаївшись, пройшовши). Дієприслівник, як і дієслово, може мати залежні слова. Як і прислівник, дієприслівник не відмінюється (серед дієслівних форм, не відмінюється, зокрема, інфінітив), а також у реченні виконує роль обставини.
4,8(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ