Кожна людина мріє здобути гарну професію, стати успішною, досягти чогось у житті. А для цього треба докласти неабияких зусиль.
Для нас, школярів, найголосніше завдання на сьогоднішній день - учитися. Нам потрібни міцні знання, щоб потім, завдяки їм отримувати і моральне, і матеріальне задоволення від життя. Навчаючись, мі створюємо наше майбутнє. І яким воно буде - успішним чи ні - залежить саме вид нас. Мудрим є зміст народного прислів'я: "Учись змолоду - пригодиться на старість!" Тому для того, щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися
ответ:дехто;
Казна з яким;
Дехто;
Объяснение:треба писати так тому, що
1. Прийменники із займенниками пишуться окремо: до нас, у мене, з ким-небудь, ні до кого.
2. У прийменникових сполуках прийменник ставиться між часткою і займенником, розділяючи їх. Частка, прийменник і займенник у таких випадках пишуться окремо: де в чому, ні до кого, ні з ким, будь з ким, хтозна до кого, казна на чому.
3. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) аби-, ані-, де-, сь-, пишуться разом: абихто, аніщо, деякий, чийсь тощо.
4. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) будь-, хтозна-, казна- пишуться через дефіс: будь-хто, хтозна-чий, казна-чим, та часткою-суфіксом -небудь: хто-небудь.
5. Частка ні з заперечними займенниками пишеться разом: ніхто, ніякий, нікотрий, ніскільки.
6. Частка не з усіма займенниками пишеться окремо (за винятком неабиякий, неабихто, неабищо).