М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
semchik60
semchik60
08.02.2022 12:09 •  Українська мова

2. Розподіліть слова з літерами я, ю, є, і в 2 колонки: 1 – я, ю, є позначають один звук, 2- я, ю, є, ї позначають 2 звуки.
Яхта, Єгипет, гуляти, сядьте, твоя, пляшка, дядько, їжа, вія, людина, знаю,
ряд, свято, буряк, який, юнак, заєць, маєш, як, земля, пояс, ключ, приємний.

👇
Ответ:
romanchuknina
romanchuknina
08.02.2022

1 – я, ю, є позначають один звук: гуляти, сядьте, пляшка, дядько, людина, ряд, свято, буряк, земля, ключ.

2 – я, ю, є, ї позначають 2 звуки: Яхта, Єгипет, твоя, їжа, вія, знаю, який, юнак, заєць, маєш, як, пояс, приємний.

4,4(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
РусикЛох
РусикЛох
08.02.2022
Совість – це внутрішній цензор, який перевіряє та спів ставляє те, що людина робить з ти, як воно повинно бути. Іншими словами, совість – це здатність особистості самостійно формулювати власні моральні обов’язки і реалізовувати моральний самоконтроль, вимагати від себе їх виконання і оцінювати. У нашому сучасному світі потрібна, наше сьогодення часом втрачає свої позитивні якості, стає цинічним та меркантильним. Багатьом здається, що краще не надавати великого значення моральним якостям і нормам, що без них легше жити, легше приймати рішення. З одного боку це так, таким людям легше влаштуватися в житті домогтися своєї цілі, йдучи на пролом, або як кажуть в народі «по головах», легше виходити із складних ситуацій, такі люди без будь-яких думок підуть на все і на всі жертви, щоб домогтися свого. З іншого боку совість є помічником людини, який допомагає вибрати їй правильний шлях у житті, допомагає розрізняти хороше і погане, добро і зло, змушує відповідати за свої вчинки не тільки перед суспільством, але і перед самим собою, вона завжди живе у нашому серці, контролюючи кожен крок і кожен вчинок, просто люди в сучасному світі почали топтати актуальність совісті, нас не цікавить як потрібно жити та як чинити, а цікавлять внутрішні бажання щодо досягнення власної мети. Найбільшими бажаннями людей є влада та гроші, бажання бути не таким як усі.
4,4(3 оценок)
Ответ:
COYOT61
COYOT61
08.02.2022
Корінь слова - це головна частина слова, спільна для всіх споріднених слів (сад- садок - садівник). Звуковий склад кореня, як правило, однаковий, але іноді внаслідок чергування звуків він частково змінюється (воля® вільний, ход® вихід). Корінь є носієм речового значення слова, що відображає щось в об'єктивній реальності. Він обов'язково присутній у кожному слові. У споріднених словах корінь об'єднує їх понятійним змістом, хоч вони можуть належати до різних частин мови. Значення кореня в гнізді споріднених слів уточнюється і конкретизується за до словотворчих суфіксів і префіксів, які без кореня вживатися не можуть.
4,7(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ