М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зразок письмового розбору на фото: на ці слова потрібно зробить. Дякую. (швидко,сильно,добре, сумно​) морфологічний розбір


Зразок письмового розбору на фото: на ці слова потрібно зробить. Дякую. (швидко,сильно,добре, сумно​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
KÖT8953
KÖT8953
05.05.2023

Піднятися вгору

поглянув угору

важко впіймати, зміг упіймати

захотіла вплинути, захотів вплинути

яскраво уявляти, припинив уявляти

мистецтво управління, лишитися без управління

намагання врівноважити, спробуй урівноважити

чай уприкуску з з медом, ласувала впликуску з медом.

відпочиває у твоїх батьків, книга у шухляді, гостює у своєї мами, оцінка в журналі, одягнений у світле, вишня в саду, проживаємо у Львові, волошка в полі, помилка у свідоцтві, гості в хаті, поклала у стіл, пішли у кіно

батьки і діти, батько й мати, війна і мир, добро і зло, журба й радість, небо й зорі, квіти і трави, літо й зима

4,4(39 оценок)
Ответ:
vanyastal2015
vanyastal2015
05.05.2023

ответ:

кажуть, народ є живим, допоки живе його мова. "мова — це кров, що оббігає тіло нації. виточи кров — умре нація" (ю. дзерович). тож від нас, нинішнього покоління молодих, залежить, чи не перерветься та золота нитка, що пов'язує покоління з поколінням. саме від нас залежить, чи не будуть замулюватися криниці рідної мови. хай біля наших криниць звучить інше слово — ми раді гостям, ми втамуємо їхню спрагу, адже українці — народ гостинний.

та дбаймо про рідні криниці! надзвичайна наша мова є таємницею. у ній усі тони й відтінки, усі переходи звуків від твердих до найніжніших, вони мелодійні, вишукані. тому про чистоту їх треба дбати постійно.

здавна відомо, що рідне слово, виплекане народом і родом, має таємничу здатність тримати людину в повноті її історичного й духовного буття. "мова — душа кожної національності, її святощі, її національний скарб" (іван огієнко). від батьківського порогу рідної мови можна виходити на широкі магістралі світу. слід шанувати в собі рідне, споконвічне, поважаючи всі інші мови, які дозволяють нам бути неупередженими й успішними. бо ще вольтер сказав: "знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замка".

але безмір світовий і космічний не дасться в руки безбатченкам. тож перше слово, звернене до мами, хай стане оберегом у пам'яті, щоб нести його в собі як маленьку сполохану пташку, а коли стане тяжко — лиш відчути цю полохливу ніжність, і тоді всі труднощі стануть незначними. воістину правдиві слова: "рідна мова дається народові богом, чужа — людьми, її приносять на вістрі ворожих списів" (в. захарченко).

4,4(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ