Нещодавно я зі своїми друзями відвідала(в) концерт своєї улюбленої музичної групи. Концерт був на головній пощі нашого міста, на ній було настільки багато людей, що було легко загубитися. Перед початком ми зробили декілька фото на пам'ять, а через декілька хвилин почули музику. Я була(в) у захваті від того, що побачила(в) своїх кумирів. Протягом трьох годин музика гучно звучала на усіх сусідніх вулицях. Спочатку пісня була спокійна, а потім стала енергійна. Я досі згадую ті моменти, вони назавжди запам'яталися мені.
1. Будову слова, та утворення нових слів. Утворення слів із слів, та утворення словосполучень.
2.корінь, суфікс, префікс, закінчення.
3. закінчення в квадрат помістити закохан[ий]
4. -
5..Пре- вживається переважно в якісних прикметниках та прислівниках для вираження найвищого ступеня ознаки: прегарний, презавзятий, премудрий, пречудово, препогано.
При- використовується здебільшого в дієсловах, що передають такі поняття, як наближення, приєднання, результат дії, а також у похідних словах: прибігти, прибудувати, прикрутити, приборкати, пришвидшити; прибуття, притулок, прибраний, привабливо.
6. типи іменників із суфіксами: -ник (-івник), -льник: пасічник, рільник, рятівник, веслувальник, намотувальник; -ч (-ач, -яч): ткач, заспівувач,перекладач, збирач, діяч; -ець, (-нець): співець, борець, знавець, продавець, переможець;
префіксальні словотв. : прийти,перекотити, деморалізувати, дезінформувати, реорганізувати).
всьо що встигла :)