М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
toonon112
toonon112
08.01.2020 08:55 •  Українська мова

Твир на тему "Мамын Борщ" План
История стравы
як я до нею готуюсь
з чого розпочав, в позлидовности
Чы принесла пряця задоволення​

👇
Ответ:
hplss
hplss
08.01.2020

   Борщ – це дуже смачна національна страва українців. Я дуже люблю борщ, тому завжди допомагаю матусі під час його приготування. Спочатку ми варимо бульйон. Згодом я тру моркву та буряк на терці. Матуся ріже цибулю та перчик. Додаємо олійку на пательню та кидаємо туди моркву, цибулю та перчик. Згодом обсмажуємо буряк. До засмажки додаємо томат. І по нашій квартирі починають літати приємні аромати. Засмажка пахне дуже смачно.  

    Коли бульйон приготувався, ми кидаємо до нього картопельку, вливаємо засмажку. Матуся ріже капусту, бо для мене ця справа є ще важкою. Я у цей час нарізаю зелень. У самому кінці ми додаємо капусту та зелень і накриваємо борщ кришкою. Татусь з братом завжди відчувають, коли борщ вже готовий і опиняються на кухні. Разом ми їмо цю страву та насолоджуємося її смаком.

Объяснение:

4,4(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TheVadCom
TheVadCom
08.01.2020
1.Акула із річки на дуба пірнула,веселу зозулю на ньому почула,до неї сказала:знайшла я прикраси!на дубі зеленом ростуть ананаси.Зозуля всміхнулась промовила:Ку-ку Якщо вже знайшла,то візьми їх у руку!
2.ДИВАКИ                                                                                                                                                         Був за морями витівник на прізвисько Рогеллі. До меду брав собі часник, до перцю — карамелі. Завжди по вулиці гуляв він догори ногами, собак на стежці поціляв смачними пирогами. А за горами був дивак на прізвисько Рогатті. Він задкував, неначе рак, по сінях і по хаті. Як спав — на ліжко ноги клав, а голову — під ліжко. Квиток на поїзд купував, а йшов по рейках пішки. І ось зустрілись на торжку Рогеллі і Рогатті. Один з них верхи на дрючку, а другий — на лопаті. Обоє задом наперед і догори ногами. Обоє мали в сітях мед ще й бутлі з пирогами. Сказав Рогеллі: — От дивак! Звідкіль такий узявся? Сказав Рогатті: — Бачить всяк Що я не в тебе вдався! Ха-ха! — Рогеллі реготав. Хо-хо! — Рогатті з нього, Весь народ аж присідав реготу гучного. Ото дива! Ото дива! сміху впало небо! з. що? Такого не бува? вірите — не треба!
4,4(62 оценок)
Ответ:
Tanjusha576
Tanjusha576
08.01.2020

В усі часи у родині без хліба не можна було жити. Найголовніше на столі — хліб. Хліб та сіль на вишитому рушникові були ознакою гостинності українського народу. Раз на тиждень господиня випікала хліб у жіночий день — п'ятницю.

Хлібна діжка — це родинний оберіг. її не годилось використовувати з іншою метою, окрім свого прямого призначення.

Руками легко виплескували круглу хлібину, клали її на рушник, потім на ясеневу лопату клався капустяний листок, притрушувався борошном і лише тоді на нього переносили хлібину. Спритно шугали лопату в гаряче черево печі, потім піч затуляли заслінкою.

Про все це мені розповідала моя бабуся, яка мешкає в селі на Полтавщині.

Зараз жінки не випікають хліб, бо можна його купити у будь-якому магазині. Але уявити собі хоч один день без хліба неможливо. Він потрібний і на сніданок, і на обід, і на вечерю, і на святковому столі.

Объяснение:

4,8(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ