М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначте синтаксичну і стилістичну функції фразеологізмів: Сон рябої кобили, альма-матер, узяти вгору, стріляний горобець, пахло карбованцями, "матері городов руських", в три шиї. 1. Чи ти, чоловіче, сон рябої кобили розказуєш, чи дороги питаєш? (М.Коцюбинський).
2. Щасти ж вам і не забувайте про свою альма-матер (О.Гончар).
3. Життєва логіка і сила любові мусять узяти вгору над химерами долі (І. Вільде).
4. Німецький поліцай, який стояв на виході з табору, був стріляний горобець (Ю. Яновський).
5. Груші були здорові і дорого коштували на ярмарку. Тут уже пахло карбованцями (І. Нечуй-Левицький).
6. Столиця України — Київ. Виконує обов’язки «матері городов руських» (Остап Вишня).
7. Не дайте ворогам ні хліба, ні м’яса, гоніть їх з своїх дворів в три шиї (Д.Бедзик).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
KKIUY
KKIUY
03.11.2022
Давним-давно, люди жили в темряві й не було їм радості, але одного разу все змінилося. Ми не знаємо як давно це було, але можна з впевненістю сказати, що якось побачила стародавня людина вертикальну паличку, що одиницею представилася, і це змінило світ.

Довго люди жили і додавали палички до паличок утворюючи числа, а світ все розвивався і розвивався, потрібно було записувати все більші і більші числа,  й одного разу Одиниця не витримала й  вирішила , досить використовувати лише її,  пора розширюватись. Так на світі  народилися значки Пять, Десять, Сто та інші.  Здавалося все було добре, жили цифри дружно, а люди добавляли їх одне до одного. 

Ішли роки, століття і раптом навіть навіть цих цифр стало не достатньо щоб  красиво записати число.  Довго думали цифри що ж зробити і врешті-решт вирішили: пора не лише додавати, пора і віднімати. назвали вони це римською системою числення і затвердили, що якщо цифра з'являється переді іншою цифрою із більшим значениям, то її варто віднімати, а не додавати.  Нововведения сподобалося всім.  

Жили цифри не тужили, аж тут до них  у гості завітали арабські друзі, а з ними  приїхав і  почесний гість із Індії . Він був нічим і був він всім. Нулем назвався цей поважний пан.  Зібралися всі цифри разом, давай з Нулем знайомитись вони. Він їм пояснює, хто він, за що відповідає і що він означає, а їм все невтямки. Довго розбиралися цифри, що це таке, аж тут їх осяйнуло, що замість того щоб додавати і віднімати, можна щоб одна і та ж цифра у записі числа набувала різних значень залежно від своєї позиції. Вирішили вони назвати це, як позиційна система числення. А в честь арабських друзів, які до них приїхали, почали гордо іменувати себе Арабськими цифрами.  І від тоді користуються люди  арабськими цифрами. 
4,4(4 оценок)
Ответ:
Gootya1
Gootya1
03.11.2022
Суть технології вирощування озимої пшениці полягає в оптимізації умов вирощування пшениці на всіх етапах росту й розвитку рослин. Технологія вирощування озимої пшениці передбачає: використання інтенсивних сортів, застосування добрив на заплановану врожайність, роздрібне внесення азотних добрив протягом весни за даними ґрунтової і рослинної діагностики, інтегровану систему захисту рослин від бур’янів, хвороб та шкідників, за потребою застосування регуляторів росту (ретардантів), сівбу із залишенням постійних технологічних колій (по можливості), організацію біологічного контролю за станом росту і розвитку рослин на основних етапах органогенезу.
4,5(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ