М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
basik2017
basik2017
06.03.2021 14:43 •  Українська мова

Установіть відповідність між відокремленими уточнюючими членами речення і синтаксичною роллю, яку вони виконують. 1. Уточнюючий підмет. 2. Уточнюючий присудок. 3. Уточнююча обставина місця. 4. Уточнююче означення. А. Пірат був звичайний пес, трудяга. Б. Уже багато років, відколи його забрано од матері, ніхто ні про що не питав. В. І тут, в Америці, я живу Україною. Г. Надійшли жнива, достигла Василева пшениця - така гарна, колос у колос. Ґ. Він, Шептало, кінь особливий, кінь білий.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
hristina112
hristina112
06.03.2021

Березень — той період, коли природа тільки починає пробуджуватися від зимового сну. Він навіть більше нагадує зиму, ніж весну.

Але вже до кінця березня снігу стане зовсім мало. В місті де-не-де на проталині можна буде зустріти квіти мати-й-мачухи. Ця рослина не боїться холодів, треба тільки щоб відтанув сніг на місці її зростання. Річки та водойми теж реагують на прихід весни. Лід стає крихким, місцями на ньому виступає вода. Але товщина ще завелика, потрібна більш тепла погода, щоб він тріснув і почався льодохід.

З настанням березня весна найбільш помітна в місті. Снігу майже немає, бо його вчасно прибирають за до машин, всюди асфальт. Від теплотрас, що проходять під землею, здається, що тут набагато тепліше, ніж за містом. Діти разом з батьками готують шпаківні для прильоту шпаків, вони прилітають майже слідом за грачами. Поля і луки незабаром почують дзвінкий спів жайворонків.

Непомітно, з невеликими перетвореннями, весна вступає в свої права. Настане другий весняний місяць — квітень. Поступово сніг розтане, дерева стануть зеленими та зацвітуть проліски.

4,6(42 оценок)
Ответ:
qqwqe
qqwqe
06.03.2021

Ось і прийшов, нарешті, довгоочікуваний місяць березень – перший весни диханье, місяць – капельник. У лісі, на полях, у садах і парках синявою відливають великі кучугури снігу, накидати останніми лютневими снігопадами, сильні ще ночами морози і бадьорять ранки, вирують часом хуртовини, але по тому, як все яскравіше і тепліше пригріває сонце, як опівдні дзвенить, граючи з сонцем, весела кришталева крапель, як радісніше цвірінькають горобці і голосніше воркують голуби, як весело і дзвінко виспівує свою коротеньку нехитру, але бадьору пісеньку жовтогруді синичка, відчувається непереборне наближення красуні-весни. Це її позивні, луна переможного маршу з півдня. Весну вже не зупиниш.

4,4(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ