М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
svensyea
svensyea
17.05.2020 09:12 •  Українська мова

Вправа 268 5 клас Заболотний​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ania47
ania47
17.05.2020

На мою думку, не лише темперамент визначає, чи легко людині досягти в житті успіху. Проте він безсумнівно відіграє в цьому певну роль наряду з іншими чинниками – бажаннями людини, її розумінням успіху, здібностями, освіченістю та стартовими умовами. Зважаючи на це, можна припустити, що людям з різними темпераментами буде простіше досягти успіху в різних сферах життя.

Я вважаю, що, обираючи напрямок руху життєвим шляхом, людина має чітко розуміти особливості свого характеру й темперамент включно. Здається, що найважче в житті доводиться меланхолікам, адже їхня надчутливість, вразливість та непостійність будуть заважати їм і в роботі, і в спілкуванні з іншими. Проте варто подивитися на перелік відомих людей – меланхоліків за темпераментом, й одразу розумієш, що їхні внутрішні якості лише до їм досягти висот. Візьмемо для прикладу Білла Гейтса, засновника Microsoft. За темпераментом він меланхолік, і саме його відчуженість від реальності, замкненість, заглиблення у власні думки привели його до нового погляду та цілого прориву в комп’ютерній галузі. Також серед меланхоліків багато видатних діячів мистецтва – М. Гоголь, С. Єсенін, М. Джексон, А. Джолі. Здатність тонко та глибоко відчувати допомагає їм яскраво передавати емоції та думки своєю творчістю.

Мені здається, людям інших трьох темпераментів буде набагато легше досягати успіху, якщо вони присвятять себе публічній діяльності, бізнесу, науці, фінансам, бо вони більш цілеспрямовані та впевнені в собі. Флегматик добре впорається з дослідницькою працею та бухгалтерією, сангвінік – з будь-якою працею, де треба багато спілкуватися з людьми, холерик – з новаторськими проектами, екстремальними завданнями. Яскравим прикладом останнього твердження є характер головної героїні роману «Занесені вітром» М. Мітчелл. Скарлетт О’Хара – типовий холерик, з яскравими, але нестабільними емоціями, сповнена енергії, з суперечливими цілями та не виваженими засобами їх досягнення. Проте її не вдалося зламати ні війні, ні бідності, ні гірким втратам, вона сміливо йшла проти суспільної думки, керуючись внутрішніми поривами більше, ніж холодною розсудливістю. І навіть у момент її поразки, ми віримо, що вона зможе все змінити.

Отже можна зробити висновок, що кожен темперамент дарує людині можливість досягти життєвого успіху, варто лише правильно обрати сферу діяльності. Треба робити ставку на свої сильні та гарні якості, знайти їм застосування, і тоді в людини все вийде.

Объяснение:

4,7(53 оценок)
Ответ:
Neimeyumozg
Neimeyumozg
17.05.2020

ответ: Хтось стиха завів пісню. Її звуки, торкаючись мого вуха,лягали перед очима фарбами, малюючи цілі образи. Розташувавшись круг вогню, чумаки ждуть вечері. Нікому й на думку не спадає, що лихо близько. Розбійники, обідрані й голодні, зачаїлись у нетрах, вичікуючи слушного для нападу часу.

   Ось, накинулись на чумаків здобичники, вимахуючи ножами й булавами. У глухому степовому байраці зчинився бій.

    Брязкіт зброї, крики, стогін, прокльони - усе зіллялося в один несказанний галас. Міцно стоїть купка завзятих чумаків, наважившись боротися до краю. Ринули вони лавою на розбишак, несучи їм жах і погибель. Кинулися розбійники навтьоки, підставляючи списи під чумацьке дрюччя.

   Ось як мовиться це в чумацькій пісні: "А їх аж сорок і чотири, нас десятьох не побили"

 Вроде все правильно)

Объяснение:

4,4(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ