М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ssshhh1
ssshhh1
22.01.2021 06:02 •  Українська мова

В) Дметении, зварски, 5.
Вкажіть речення з дієприкметниковим зворотом
а) З гори видно темно-зелену долину покриту
лісом.
б) Сонце було схоже на згасаюче в осиротілім полі осіннє багатство.
B) В очах дівчини світяться іскри нерозтраченої ніжності
у

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nshxhdnjdbook
nshxhdnjdbook
22.01.2021
В настоящий момент, в начале двадцать первого столетия, мы уже, кажется, знаем роль человека в мире. Именно он, уничтожив природу, создал вокруг себя «окружающую среду», именно он поставила планету на край бездны своим атомным безумием; он словно угрожает всему живому. И все же, мы тоже часть этой природы.  Мы держим и любим домашних животных, мы готовы отдать последние деньги, для того, чтобы нашим любимцам было удобно и вкусно; мы разводим цветы и садим деревья; мы прикладываем титанические усилия для того, чтобы выжили виды, которые находятся на грани исчезновения. Человек и природа. Эти два понятия взаимосвязаны в настоящий момент, как никогда.  Человек не может жить без природы, без голосов птиц и весеннего наводнения, без яркого теплого солнца и грустного осеннего листопада. Даже без таких самых простых вещей мы не можем прожить, как хлеб и вода. А это тоже дает нам природа.  =) на деюсь пайдёт
4,8(98 оценок)
Ответ:
smirnovakrestin
smirnovakrestin
22.01.2021

Відомим майстром пейзажу, російським і українським живописцем вважається Васильківський Сергій Іванович. Закінчили з високими досягненнями Академію мистецтв, він отримав дозвіл на подорож в інші країни. Він побував у Німеччині, Англії, Африці, Іспанії, Італії, деякий час жив у Франції. Але більшість його картин присвячено рідних місць. Одним з яскраво-пам’ятних творів є полотно «Козача левада».

На картині зображено найбільш типовий вид для його рідної України. Високі могутні дерева, безкраї поля і просторі луки, порослі густою травою. Невелике озерце води, біля якого стоять два потужних вола. Один світло-сірого кольору, а другий рудий. Трохи позаду них, з правого боку, під темним віковим деревом видно силуети людей. Вони доглядають за своїм. гідністю. Адже в той час, воли вважалися символом достатку в родині, так як за до них оброблялася земля. Автор у своїй картині навіть відсунув людини на задній план, показавши таким чином, що тварина важливіше. Воно з самого дитинства і до смерті завжди був поряд з людиною.

Також художник нарівні з волами показав краси тодішній природи. Гарне світле небо вкрите легкими хмарами і сонячним світлом. Могутній густий ліс злегка прикритий туманом. Гарна густа трава на полях. Все це показує любов автора до своєї Батьківщини. З яким трепетом і ніжність промальовані всі деталі. Все яскраве і реалістичне. В наш час важко знайти таку, не займану часом, красу.

Объяснение:

4,4(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ