Напишемо текст-міркування на тему "Кого я вважаю своїм другом":
Дуже часто я задумуюсь над питанням справжньої дружби. Кого ж можна вважати своїм другом? Людину, перевірену часом та обставинами. Я вважаю, що друг - це особистість, яка ніколи не зрадить, не стане підводити через заздрощі, а навпаки підтримає словом або ділом. Не варто забувати віддавати другу те, що він дає: тепло, турботу, лагідність.
На щастя, у мене є гарний товариш. Його звати Петро. Я дружу з ним з раннього дитинства. Ми росли разом: вчились ходити, розмовляти, вперше падали, сварились та мирились. Але я впевнений, що на цю людину я можу покластись. Петро - друг, перевірений часом. Я неймовірно щасливий, що маю поряд із собою таку чарівну людину. Сподіваюсь, що я також хороший друг для Петра.
Відповідь:
Пояснення:
Літо — найчудовіша пора. Я завжди дуже чекаю літніх канікул. Люблю грати в футбол, купатися в річці, ходити в ліс, подорожувати. Літо — найкращий час року для всього цього.
Цього літа я багато займався спортом — грав у футбол на шкільному стадіоні майже кожен день. Влітку я не тільки гуляв, купався і засмагав. Коли йшов дощ, я читав свої улюблені книги. Одна з них — «Біле Ікло» Джека Лондона. Вона мені дуже сподобалася, і я хочу розповісти про неї. Головний герой — Біле Ікло — собака-вовк, дуже відданий і справедливий, здатний на велику й щиру прихильність. Цих рис характеру зараз дуже не вистачає багатьом людям. Я хотів би мати такого чотириногого друга, як Біле Ікло.
Ось так я провів швидкоплинні три місяці. З нетерпінням чекатиму наступного літа!
Відповідь:
2. Повитягались гострі шлилі, одділилися в різьбу, - і став перед нами острів з моря - весь як МІЛАНСЬКИЙ собор .3.Крізь весняні шуми рік і сів, крізь гамір торговиці світлової, крізь невгаваючий рев неналежливості людської і злоби чую теб, свята велика молитво безталанного нашого народу 4.Я не беру життя байдуже. Високих дум святі скрижалі, всі наші радощі і жалі, всі ті боління, і надії, і чарівливі гарні мрії - все, що тебе в серце впало, не загубилось, не пропало.
Пояснення:
2 тут у першій частині є, власне, два речення, але однотипні однорідні
3 однорідні члени, звертання
4 однорідні члени з узагальнювальним словом, підрядна частина