Знайти группу слів , у яких можливе чергування голосніх: а) писар, віл, воля, сік; б) лазити, носити, замітати, слово; в) ворона, тонкий, вихователь, вітер; г) чотири, чіпляти, доба, вдома.
Як дитина відчуває себе серед людей-однолітків? Цікаве питання, точної відповіді на яке не знайти. Все залежить від певної дитини, її характеру, поведінки в суспільстві та наявності зв'язку з однолітками. Деякі, досить сором'язливі чи просто замкнені у собі діти, дуже важко переживають спілкування з однолітками чи навіть з людьми у цілому. Їм важко знайти спільну тему для розмов, відчувають невпевненість і дискомфорт в присутності інших, багато часу проводять насамоті чи займаючись улюбленою справою. Такі люди неговіркі. А деякі навпаки не можуть жити без суспільної уваги, без галасних балачок та компаній друзів. Вони активні в бесіді, жартують чи просто яскраво виражають власну думку. Такі люди люблять бути серед однолітків і ведуть себе разом з ними впевнено и спокійно, не думаючи про свої наступні слова і реакцію збоку співрозмовників на них. Отже, на мою думку, це питання не має однозначної відповіді, бо відповідь є для кожної особи унікальною.
Як підготуватися до контрольної роботи. Контрольна робота є обов'язковою формою організації навчального процесу. Для деяких учнів вона те саме стресу, інші ж завжди проходять цей етап навчання спокійно. У чому секрет? Аналіз навчальної діяльності показує, що як тільки учні починають самостійно конструювати знання, отримані на уроці, розділяючи їх на теоретичні питання та практичні вміння, результати контрольної роботи поліпшуються. Яким чином повинна бути вибудувана домашня робота учня?
Вам знадобитьсяПідручник Чисті аркуші паперу Інструкція1Складіть список теоретичних питань, за якими буде проводитися контрольна робота. Бажано не просто перегорнути підручник або зошит, а виписати їх на окремий аркуш паперу.2Структуруйте теорію, виділивши основні поняття, визначення, правила і властивості. Вкажіть номери сторінок, де їх можна знайти в підручнику.3Переконайтеся, що весь матеріал, що викладається зрозумілий і засвоєний, а потрібні формули і визначення вивчені.4Підберіть до кожного правила або властивості практичний приклад чи задачу. Розберіть їх рішення. Переконайтеся в правильності одержуваного відповіді.5Потренируйтесь, вирішивши кілька теоретично різних завдання.Зверніть увагуНе варто починати готуватися до контрольної роботи напередодні її проведення. Найімовірніше, потрапивши в аудиторію, все вивчені вночі правила і формули забудуть. Краще відпочити і добре виспатися. Під час написання контрольної роботи бажано починати виконання тих прикладів, які викликають найменше труднощів, залишивши складні задачі наостанок.Корисна порадаНамагайтеся завжди тримати в голові алгоритм вирішення тематичних завдань. Якщо такого немає, то при підготовці до контрольної роботи необхідно його розробити. Це не тільки заощадить час під час виконання запропонованих педагогом завдань, але і до в тих ситуаціях, коли панічно вилітають з голови, здавалося б завчені формули. Якщо запам'ятовування правил дається важко, спробуйте написати шпаргалки. Відомо, що сам процес їх підготовки допомагає вивчити складні моменти. Однак, заготовки краще залишити вдома, так як на контрольній роботі вони будуть тільки відволікати.
а. віл
б. слово
в. вітер
г. доба
Объяснение: