М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dimas194
dimas194
13.10.2021 06:49 •  Українська мова

20 прилагательных, которые описывают картину И. Айвазовского "Восход солнца на берегах Ялты

👇
Ответ:
turanaliev241202
turanaliev241202
13.10.2021

Ялтинские берега, раннее южное утро, воздух еще свеж и прохладен, море тихое, и первые лучи солнца устремляются из-за гор и неразличимой линии туманного горизонта.

У основания возвышенности примостились на берегу разнокалиберные домики, белые стены которых сияют при таком освещении. Тонкими линиями обозначены парусники с убранными парусами.

В левой части картины внимание привлекает необычный лиловый и темно-фиолетовый цвет горы, где еще притаилась ночная тьма. Она великолепно контрастирует с общей гаммой и небосклоном. На переднем плане до мельчайших веточек прописаны стройные кипарисы с просвечивающей на свету листвой. Рядом люди на лошадях кажутся очень маленькими, они одеты в восточные костюмы и могли остановиться, чтобы полюбоваться рассветом.

Объяснение:

можно выбрать из текста 20 прилагательных

4,5(13 оценок)
Ответ:
shulbert
shulbert
13.10.2021

Відповідь:

черноморский

ялтинский

предрассветный

лиловый (цвет)

темно-фиолетовый (цвет)

маленькие (люди, домики),

далекий (силуэт)

небольшой (мыс)

раннее (утро)

южное (утро),

свеж (воздух)

прохладен (воздух)

первые (лучи солнца)

высокие (горы)

туманный (горизонт, свет)

загадочный (пейзаж)

бирюзовое (море)

ночная (тьма)

стройные (кипарисы)

высокие (кипарисы)

восточные (костюмы людей)

розоватый (рассвет)

4,4(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
смурфик15
смурфик15
13.10.2021
"той, хто зневажливо ставиться до рідної мови,не може і час викликати поваги до себе"-я вважаю,що люба людина яка живе в тій чи іншій країні має навчитися розмовляти своєю мовою.
Мені буває так соромно за тих людей хто не вміє говорити своєю мовою в своїй країні.Я вважаю, що такі люди ніяк не можуть викликати поваги до себе,вони подають поганий приклад для майбутніх поколінь. Їм треба змінюватися.Але почати змінюватись треба з себе,привильно вимовляти,писати та ставити розділовв знаки.
Я вважаю за треба вчитися рідній мові!не забувати їй де б ти не був.Адже обов'язок кожної людини знати свою мову!
4,4(63 оценок)
Ответ:
plsplizovich
plsplizovich
13.10.2021
Мова народу - кращий, що ніколи не в'яне й вічно знову розпускається, цвіт усього його духовного життя, яке починається далеко за межами історії. У мові одухотворяється весь народ і вся його батьківщина; в ній втілюється творчою силою народного духу в думку, в картину і звук небо вітчизни, її повітря, її фізичні явища, її клімат, її поля, гори й долини, її ліси й ріки, її бурі і грози - весь той глибокий, повний думки й почуття, голос рідної природи, який лунає так гучно в любові людини до її іноді суворої батьківщини, який відбивається так виразно в рідній пісні, в рідних мелодіях, в устах народних поетів. Проте в світлих, прозорих глибинах народної мови відбивається не тільки природа рідної країни, але й уся історія духовного життя народу.Мова є найважливіший, найбагатший і найміцніший зв'язок, що з'єднує віджилі, живущі та майбутні покоління народу в одно велике історичне живе ціле. Вона не тільки виявляє собою життєвість народу, але є якраз саме це життя. Коли зникає народна на мова, - народу нема більше! Ось чому, наприклад, наші західні брати, витерпівши всі різноманітні насильства від іноплемінників коли це насильство, нарешті, торкнулося мови, зрозуміли, що йдеться тепер уже про життя чи смерть самого народу. Поки жива мова народна в устах народу, до того часу живий і народ. І нема насильства більш нестерпного, як те, що хоче відібрати в народу спадщину, створену незчисленними поколіннями його віджилих предків.Не умовних звуків тільки вчиться дитина, вивчаючи рідну мову, а п'є духовне життя й силу з рідної груді рідного слова. Воно пояснює їй природу, як не міг би пояснити її жоден природознавець, воно знайомить її з характером людей, що її оточують, з суспільством, серед якого вона живе, з його історією та його прагненнями, як не міг би ознайомити жоден історик; воно вводить ї народні вірування, в народну поезію, як не міг би ввести жоден естетик; воно, нарешті, дає такі логічні поняття й філософські погляди, яких, звичайно, не міг би дати дитині жоден філософ.
4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ