Одного разу в далекі часи самотній подорожній проходив по лісу і побачив на гілці одного з дерев кокон, в якому була невелика щілина, через яку всіма силами намагалася вибратися метелик. Подорожнього зацікавила це, і він вирішив постежити, як довго метелик буде вибиратися з кокона. Так пройшло досить багато часу і як здалося подорожньому метелик, зневірившись, припинила свої спроби звільнитися зі свого кокона. І тоді чоловік для того, щоб до й взяв ножа, і розрізав кокон. В ту ж мить метелик вийшов на свободу. Але коли людина побачила, що тіло метелика було малорозвиненим, а її крила були невеликого розміру і досить немічні і тому практично не рухалися, вона засмутилвась. Але, не дивлячись на це, у неї була невелика надія на те, що у метелика крила зміцніють і його слабке тільце знайде силу. Але нічого цього, на жаль, не відбулося, хоча минуло вже багато часу. І метелик так і загинув, ні разу не піднявшись у небо. Це сталося з єдиної причини не розуміння законів природи і життя. Подорожній пошкодував метелика і допоміг їй вибратися з кокона, хоча цього не потрібно було робити. Адже ті зусилля, які прикладав метелик до звільнення, допомагали їй розвивати його тіло і крила. Точно так само відбувається і в житті людини, всі труднощі які ми долаємо, допомагають нам у житті, вони вчать нас стійко переносити тяготи усього нашого життя. А якщо ми не будемо відчувати цих труднощів, або нам постійно будуть допомагати, ми не зможемо жити повноцінним життям і ми ніколи не зможемо знайти ту силу, яка нам так необхідна для продовження життя. Тому не дозволяйте стороннім людям допомагати вам у важких ситуаціях, і так само не слухайте їх порад. Вчіться самі долати виниклі на вашому шляху перешкоди.
Однорідними називаються такі члени речення, які відповідають на одне й те саме питання й відносяться до одного й того ж члена речення або пояснюються одним і тим же членом речення. Порівняйте два речення: Я часто отримую листи і посилки. Я часто отримую, і відправляю листа. У першому реченні два доповнення відповідають на питання ЩО? і відносяться до одного і того ж присудка, а у другому реченні два сказуемых пояснюються одним загальним доповненням. Однорідні члени зазвичай виражаються словами однієї частини мови, як це було в пропозиціях вище, але можуть бути виражені і різними частинами мови. Наприклад: Він говорив повільно, з великими паузами. У цьому реченні перше обставина виражено прислівником, а друге - іменником з прийменником. Однорідні члени у реченнях можуть бути поширені, тобто можуть мати залежні слова. Розгляньте уважно наступна пропозиція. Мужики знімали шапки з голови і вклонилися. Тут два однорідних сказуемых (ЗНІМАЛИ і КЛАНЯЛИСЯ) : перше поширене обставиною (З ГОЛОВИ) та доповненням (ШАПКИ) , а друге не поширене (у нього немає залежних слів) . В одному реченні може бути кілька рядів однорідних членів. Наприклад: Місяць піднімалася і освітлювала дорогу, поле й будинку села. Перший ряд однорідних членів у цьому реченні створюють сказуемые, другий - доповнення.
Це сталося з єдиної причини не розуміння законів природи і життя. Подорожній пошкодував метелика і допоміг їй вибратися з кокона, хоча цього не потрібно було робити. Адже ті зусилля, які прикладав метелик до звільнення, допомагали їй розвивати його тіло і крила.
Точно так само відбувається і в житті людини, всі труднощі які ми долаємо, допомагають нам у житті, вони вчать нас стійко переносити тяготи усього нашого життя. А якщо ми не будемо відчувати цих труднощів, або нам постійно будуть допомагати, ми не зможемо жити повноцінним життям і ми ніколи не зможемо знайти ту силу, яка нам так необхідна для продовження життя.
Тому не дозволяйте стороннім людям допомагати вам у важких ситуаціях, і так само не слухайте їх порад. Вчіться самі долати виниклі на вашому шляху перешкоди.