М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему казкі завжди є місце у нашому житти

👇
Ответ:
GTmoonsoonall
GTmoonsoonall
06.04.2020

Відповідь:

У дитинстві, коли я захоплювався пригодницькими книгами про лицарів і героїв без страху і докору, мені дуже хотілося стати схожим на них. Адже бути героєм, здійснювати подвиги в ім'я добра і справедливості, дуже почесно.

В наш час лицарів, звичайно ж, немає. Але подвиги все одно відбуваються з дня у день. Так чи обов'язково одягатися в обладунки, носити в піхвах сталевий меч і мати вірного бойового скакуна для того, щоб зробити подвиг? Думаю, що ні. Для деяких людей подвиг стає професією, наприклад: пожежні або поліцейські.

Вони щодня ризикують власним життям заради загального блага. Ці люди, не шкодуючи себе, кидаються у вогонь або під кулі і рятують чужі життя.

Є і такі герої, які не ризикують своїм життям, проте все одно зроблять подвиг. Наприклад, працівники дитячих будинків. Вони виховують чужих дітей, як своїх, щодня даруючи їм любов і турботу. Мені здається, на це потрібно чимало сил, наполегливості, любові і терпіння. Завдяки їм виростають повноцінні люди, не озлобившиеся на цей світ, а цінують те, що мають. Це далеко не єдиний приклад подвигу, здійсненого без ризику для життя, але від цього не менш цінне.

Кожен з нас може зробити подвиг, великий або малий. Для цього потрібно просто робити добрі вчинки, не чекаючи нічого взамін: нагодувати бездомного кошеняти, до літній людині донести важкі сумки або підтягти однокласника по якому-небудь предмету. Все це може стати маленьким подвигом, адже важливий не рівень ризику для життя, а користь, яку твій вчинок приніс іншому.

Можна навіть зробити подвиг для себе. Наприклад, зібрати всю волю в кулак і двієчника стати відмінником. Ось це буде справжній подвиг. Для цього, безумовно, знадобиться чимало часу і старанності, але адже і мета стоїть.

Так що, якщо захочеться зробити подвиг, варто просто озирнутися навколо, можливо комусь саме зараз потрібна до

Пояснення:

4,5(58 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
xap2
xap2
06.04.2020
Намою думку, шкільна програма є не надто ефективною. учні українських шкіл вивчають близько 18-20 предметів, більшість з яких їх зовсім не цікавить. я вважаю, що для того щоб навчання стало ефективнішим слід зменшити кількість навчальних предметів. також , можна розділяти класи за здібностями: учнів,яким легше гуманітарні пермети й учнів,яким краще так званы "технычні" предмети неслід поєднувати в одні класи й навчати за однією програмою. зрештою, у кожного є певні здібності і самеїх потрібно враховувати при навчанні. генію наврядчи буде дуже цікаво на уроках мови чи літератури, натомість, учень що схильнийдо творчості може просто не зрозуміти - не має в нього здібностей й усе! тому я вважаю, що для того щоб начання стало ефективнішим і цікавішим слід зважати на здібності учнів .
4,4(51 оценок)
Ответ:
keue435436
keue435436
06.04.2020

Відповідь:

3.1. "Якби не було мрії ,- говорив В. Сухомлинський ,- праця втратила б свою привабливість"

3.2.«Земля найкраще пахне восени,– говорить сам до себе Тимофій. – Люблю її запах"

3.3. «Дурний ти, хлопче , – каже баба й додає: – Васильку, на те ти й уродився, щоб робити, а не лежати».

Пояснення:

1) якщо слова автора розділяють пряму мову, яка складається з одного речення:

«П, — а, — п».

2)якщо слова автора  розділяють пряму мову, що містить два речення, то після слів автора ставимо крапку й тире, а наступне речення прямої мови починається з великої літери; лапки закриваються в кінці прямої мови:

  «П, — а. — П».

3)якщо слова автора  розділяють пряму мову, що містить два речення, то після слів автора ставимо крапку й тире, а наступне речення прямої мови починається з великої літери; лапки закриваються в кінці прямої мови:

  «П, — а. — П».

4,4(69 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ