М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вибери тему для свого діалогу. Орієнтовні ситуації для складання діалогу:

Ситуація 1. Уяви, що двоє товаришів ідуть у спортивний клуб: один — у футбольну секцію, а другий — у секцію боксу. По дорозі вони розмовляють про спорт. Склади діалог їхньої розмови.

Ситуація 2. Уяви, що після канікул зустрілися двоє друзів і розповідають, як вони провели свої канікули. Склади діалог їхньої розмови.

Ситуація 3. Склади діалог на тему: «Який дитячий журнал тобі найбільше подобається?»

Ситуація 4. Уяви, що двоє друзів спілкуються про те, яку телепередачу вони полюбляють дивитися. Склади діалог на тему: «Яка твоя улюблена телепередача?»

Ситуація 5. Уяви, що двоє друзів балакають про свої мрії. Побудуй діалог на тему: «Яка твоя заповітна мрія?»

Ситуація 6. Склади діалог про те, як двоє друзів обговорюють тему: «Яке дерево тобі найбільше подобається?»

Ситуація 7. Поцікався у свого друга, чим він (вона) любить займатись у вільний час. Склади про це діалог.

До ть дитині у створенні діалогу.

Обсяг роботи 5–6 реплік на двох учасників розмови.
Діалог повинен містити звертання, ввічливі слова (правила культурного спілкування).
Склади усний діалог і запиши відео.
За бажанням діалог можна здати у писемній формі.

👇
Ответ:
Nic5748796237067736
Nic5748796237067736
16.03.2022

Ситуація 7. Поцікався у свого друга, чим він (вона) любить займатись у вільний час.

-Лизо, що ти полюбляєш робити, у вільний час?

-Якщо, чесно, то усього потрошки!

-А яка, найулюбленіша справа?

-Я обожнюю малювати, мама мене хоче віддати у художню школу.Коли є час люблю ходити до басейну.

-Ти молодець, що так розвиваєш свої таланти!

-Дякую! Мені цікаво, а що ти полюбляєш робити?

-Я хожу до волейбольної секції! А також мені подобається читати книжки, особливо детективи!

-Детективи, це напевно страшно?

-Ні, це навпаки дуже цікаво, та розвиває незвичайне мислення.

-Напевно, я зайду сьогодні до бібліотеки, та візьму детективну книгу! Мені теж буде цікаво почитати!

-Щастить тобі! Бувай

-До зустрічі!

4,5(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vs94ski
Vs94ski
16.03.2022

ЛИВАДИЙСКИЙ ДВОРЕЦ

Самое замечательное здание всего дворцового комплекса в Ливадии - это Белый дворец, построенный в стиле раннего Возрождения. Белый дворец стоит на фундаменте из серого мраморовидного известняка, а основным архитектурным мотивом для его возведения послужило зодчество Флоренции. Из итальянской архитектуры было заимствовано и оформление внутреннего двора и центрального входа. Однако не весь дворец построен в стиле итальянского Возрождения: автор проекта Николай Краснов соединил (или по-своему переработал) элементы нескольких архитектурных стилей.

Удивительной частью ливадийского дворцового комплекса является итальянский дворик - прекраснейший уголок всего ансамбля. Со всех четырех сторон он окружен полуциркульными арками, опирающимися на колонны дорического* ордера. От капителей** колоны идут выступы, и в результате получается тенистая лоджия. Строгие пропорции, четкий ритм арок и колонн, легкая балюстрада*** над арками, четкие прямоугольные окна второго этажа, дорожки к фонтанчику, вечнозеленые растения - все это навевает покой и гармонию. Завершают убранство флорентийские фонари, решетки окон и особенно металлические кованые ворота работы уральских мастеров, которая исключительной тонкостью своего исполнения вызывает неизменное восхищение всех посетителей.

Предметом особой заботы Краснова был антиквариат. При оформлении дворцового парка реставрировались и заново украшались греческие и турецкие беседки, восстанавливались старинные фонтаны и вазы. Архитектор сам в поисках древностей выезжал в Италию, посылал за ними своих Он сохранил упоминавшийся выше фонтан с нимфой. Над лестницей высокого крыльца нависла химера - копия химеры собора Парижской Богоматери, олицетворяющей собой доброго духа, охраняющего дом (По Н. Ионину). 

 

Переклад українською: ЛІВАДІЙСЬКИЙ ПАЛАЦ

 

Найчудовіша будівля всього палацового комплексу в Лівадії - це Білий палац, побудований в стилі раннього Відродження. Білий палац стоїть на фундаменті з сірого мармуроподібного вапняку, а основним архітектурним мотивом для його зведення стала архітектура Флоренції. З італійської архітектури було запозичене і оформлення внутрішнього двору і центрального входу. Однак не весь палац побудований в стилі італійського Відродження: автор проекту Микола Краснов з'єднав (або по-своєму переробив) елементи кількох архітектурних стилів.

 

Дивною частиною Лівадійського палацового комплексу є італійський дворик - найпрекрасніший куточок всього ансамблю. З усіх чотирьох сторін він оточений напівциркульними арками, що спираються на колони доричного ордера. Від капітелей колони йдуть виступи, і в результаті виходить тіниста лоджія. Строгі пропорції, чіткий ритм арок і колон, легка балюстрада над арками, чіткі прямокутні вікна другого поверху, доріжки до фонтанчика, вічнозелені рослини - все це навіває спокій і гармонію. Завершують оздоблення флорентійські ліхтарі, решітки вікон і особливо металеві ковані ворота роботи уральських майстрів, яка винятковою тонкістю свого виконання викликає незмінне захоплення всіх відвідувачів.

 

Предметом особливої ​​турботи Краснова був антикваріат. При оформленні палацового парку реставрувалися і заново прикрашалися грецькі і турецькі альтанки, відновлювалися старовинні фонтани і вази. Архітектор сам в пошуках старожитностей виїжджав до Італії, посилав за ними своїх помічників. Він зберіг згадуваний вище фонтан з німфою. Над сходами високого ганку нависла химера - копія химери собору Паризької Богоматері, яка уособлювала собою доброго духа, який охороняє будинок (За Н. Іоніним).

4,6(11 оценок)
Ответ:
Викитирон
Викитирон
16.03.2022
Я багато разів придивлявся до того, як відповідально моя бабуся ставиться до роботи. Але найбільше мені подобалось гати за випіканням пиріжків. У неї якесь особливе ставлення до хліба. Мабуть, це тому, що під час голоду вона не їла вдосталь хліба. 

Отже, бабуся господарює на кухні. Тут гамір, чути булькання чогось у каструлях, цокання годинника, дзенькіт тарілок, а серед всього цього моя бабуся. її не обходить цей гармидер. Для неї головне — спекти смачні пиріжки. Очі моєї бабусі рухаються швидко, ніби наказують рукам робити саме ту роботу, яка потрібна. Обличчя бабусі осяяне усмішкою, розрум'янилось, ніби на морозі. А руки, золоті руки моєї дорогої людини, рухаються так швидко, що я не встигаю за ними стежити. 
4,8(69 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ