Захоплення у різних людей різні. Хтось збирає марки або значки, як батько та дідусь. Хтось шиє чи плете, як матуся або бабуся. Кожна людина повинна чимось цікавитися, у неї має бути щось таке, чим би вона змогла займатися у вільний час. На жаль, сучасна людина надмірно зайнята, у неї багато справ, обов’язків і відповідальностей. Все це робить життя людини важким, іноді неприємним. З цієї причини кожен обов’язково повинен виділяти певну кількість часу на заняття своїм хобі. Хобі — це найкраще проведення часу. Це коли певна справа по-справжньому тобі подобається, коли ти нею живеш і готовий безперестанку розповідати про свої та чужі досягнення в цій сфері. Це означає, що коли-небудь і ти станеш майстром своєї справи та, можливо, пов’яжеш її зі своєю майбутньою професією. Якщо захочеш…
Моє хобі - малювання.
Малювати я ніколи не вчилася . Я почала малювати , коли була ще маленькою. Мама з татом дуже часто дарували мені фломастери різних кольорів , кольорові олівці і красивий білосніжний папір для малювання. Мені подобалося зображувати на чистому аркуші: рослини , тварин , іноді людей. Тому я нерідко сама робила листівки для мами і тата.
Однак , перші мої малюнки були не найкращими . Дещо виходило криво , дещо взагалі не виходило. Але я завжди продовжувала малювати . Тепер ,коли я навчаюсь у коледжі , мені здається , я малюю добре. Мої роботи висять на стінах у моїй кімнаті .Мені подобається, що під час малювання я залишаюся сама та можу сконцентруватися на тому, що роблю.
Всё написано з украинского сайта ( Ну потому что я из Украины ) так что училка не заподозрит. Если понравится ответ выбираем: Лучший ответ и подписываемся, бывает беру с одного сайта и клею з другим чтобы не было плохой оценки а бывает беру с одного сайта но только нужное :)
Світоглядні уявлення
Кожна людина визначає своє ставлення до себе, до інших людей, до світу, формується світогляд людини, який охоплює знання, переконання, прагнення, сподівання.
Втілюючи загальне бачення і розуміння місця людини в світі, світогляд впливає на її життєві позиції та вчинки. Поряд із індивідуальним світоглядом людини існує світогляд великих чи малих груп людей (націй, соціальних верств, етнографічних груп, родини тощо), який у процесі історичного розвитку зазнає певних, нерідко значних, змін.
У життєво-практичному світогляді важливе місце посідають уявлення та вірування. Уявлення – це образ якогось предмета чи явища, який міг сприйматися раніше і відтворився в пам"яті або створений уявою. Воно стосується не тільки минулого й теперішнього, а й майбутнього. У народному світогляді переважають уявлення як плід власне уяви, що стовується таких ситуацій, яких людина повністю не реалізувала в дійсності. Отже, йдеться про перетворювальне, а також спотворене відображення реальних предметів і явищ.
Релігійні уявлення людей називаються віруваннями. Вони сприймаються без перевірки, на віру. Віра становить основу релігійного світогляду. Релігійні люди переконані в існуванні надприродних сил та в їх визначальній ролі у світі.
Світогляд українського народу завжди мав яскраво виражене релігійне спрямування. Вірування необхідно відрізняти від повір"їв – своєрідних народних уявлень про залежність людини та її долі від явищ навколишнього світу. Народні повір"я широко відображені в усній народній творчості, зокрема в переказах, легендах тощо.
Світогляд українського народу має властивість переносити на світобудову якості людини. Ще у 30-х роках ХХ ст. Ганс Цбінден записав переказ про Землю, який побутував на Гуцульщині. За переказом, наша планета нагадує велетеньський людський організм, різні частини якого асоціюються з певним містом або регіоном: голова з цесарським містом – Віднем, пуповина – з папським містом Римом, груди й робочі руки – з багатими рівнинами Покуття, Поділля та Наддніпровської України, а черево – "шляхетчиною", тобто Польщею.
Вооооооооооооооот это чита потом понимать будешьок? Ссори за ответ (