М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
HelpmeTT
HelpmeTT
28.05.2023 01:40 •  Українська мова

Твір мініатюра Приход весни​

👇
Ответ:
dhdhdh1
dhdhdh1
28.05.2023

Я завжди з великим нетерпінням чекаю на прихід весни. Ось і цей рік не є виключенням. Зима здавалася довгою та нескінченною, а її крижані окови — непохитними.  Але нарешті величезні замети снігу розтанули, та прийшла чудова молода весна. Кожен день сонце все яскравіше, тепліше. Дні стають довшими. Навіть в повітрі пахне весною. А як приємно прокидатися вранці та бачити за вікном перші промені сонця, а не похмуре завивання хуртовини.

Земля скидає снігову шубу й проглядає латками чорної землі, де-не-де вже з боязкими паростками першої зелені. Місцями зелена травичка краєчком пухнастого килима визирає з-під землі. По доріжках тут і там біжать веселі струмочки. Скоро калюжі просохнуть, на клумбах з’являться перші квіти, а сусідський кіт вийде повалятися на сонці. Йому теж набридли холоди та хуртовини, і тепер він готовий вітати весну радісним криком.

На гілках радісно цвірінькають горобці. До їх дружного хору приєднується новий голос. Хто це? Виявляється, вище влаштувався шпак і затягує пісню нової весни. Якщо шпаки прилетіли, значить, весна вже вступає в свої права. І нехай ночами ще тріщить мороз, а калюжі сковує крига, але зима тут більше не владна. Весна прийшла!

Объяснение:

4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ilyazavrik
ilyazavrik
28.05.2023

чи можна назвати життя повноцінним, коли людина жодного разу не відчула, що її люблять або ж сама не любила? мабуть, ні. кохання — найвище і найпрекрасніше почуття, яке тільки може виникнути між двома особами. це щось неземне, щось найінтимніше, що потрібно плекати й берегти як найдорожчий скарб, найбажаніший подарунок! тож, я вважаю, що справжнє кохання безмежне, воно не має кордонів і заборон, воно вічне.

по-перше, не потрібно плутати справжнє почуття з хвилинним захопленням або закоханістю, адже останні є досить швидкоплинними, натомість справжнє кохання може подолати не тільки довгу розлуку, а й навіть смерть. воно не дозволяє забути про себе, тому і стає безсмертним.

яскравим прикладом, який підтверджує мої слова, є події, які відбуваються між головними героями геніальної повісті михайла коцюбинського «тіні забутих предків», де показано й оспівано високе почуття кохання. головні герої твору, марічка й іван, закохані, вони планують своє майбутнє життя, мріють про одруження, але доля вирішує інакше: марічка помирає. важко уявити, що довелось витримати молодому юнакові у той складний і переломний момент його життя. навіть одружившись через багато років з іншою жінкою, почуття івана до марічки залишились незмінними. він ігнорував стосунки своєї дружини з іншими чоловіками, але ладен був на все, аби хоч на хвилиночку почути голос коханої, зустрітися з нею поглядом. гірко те, що це бажання й губить легеня, він помирає, слідуючи за нявкою, яка нагадує його дорогу дівчину. але будемо сподіватись, що смерть чоловіка на землі була кроком до возз’єднання закоханих душ на небі.

по-друге, це прекрасне почуття не може просто так зникнути з нашого життя, адже під його впливом було здійснено стільки шалених вчинків, прийнято важливих рішень, вирішено складних питань. недарма ж говорять, що кохання робить з простих людей справжніх митців і, що все, створене під впливом цього почуття, набуває особливих якостей і відтінків.

не можу не згадати видатну українську поетесу лесю українку, сила кохання якої просто не мала меж. коли її коханий чоловік був близький до смерті, вона, будучи тяжко хворою, не могла не попрощатись з ним і попри заборони рідних вирушила до білорусі. вона була підтримкою й опорою чоловіка в останні дні, була його розрадою і втіхою. можна тільки уявити, якими сильними були почуття лесі, які не відпускали її у ніч смерті найдорожчого її супутника, що вона задля заспокоєння душі написала поему, яку неможливо читати без сліз, поему «одержима». тож чи можна після цього говорити, що кохання зникає безслідно?

отже, можна сміливо говорити, що кохання ніколи не вмирає, воно вічне, бо, повірте, без нього людське життя просто втрачає свій сенс.

4,6(26 оценок)
Ответ:
evstratenko001
evstratenko001
28.05.2023
Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

(П. Куліш)

Мова - це не просто б спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова - це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам'ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу.

Олесь Гончар

* * *

Людина, яка втратила свою мову, - неповноцiнна, вона другорядна в порiвняннi з носiєм рiдноï мови.

Павло Мовчан

* * *

Хто не любить своєï рiдноï мови, солодких святих звукiв свого дитинства, не заслуговує на iм'я людини.

Й. Г. Гердер

* * *

Рiдна мова на чужинi
Ще милiшою стає.

Павло Грабовський

* * *

Мова - це великий дар природи, розвинутий i вдосконалений за тисячолiття з того часу, як людина стала людиною.

Кiндрат Крапива

* * *

Поки жива мова в устах народу, до того часу живий i народ. I нема насильства нестерпнiшого, як те, що хоче вiдiрвати в народу спадщину, створену незчисленними поколiннями його вiджилих предкiв.

Костянтин Ушинський

* * *

Народ, що не усвiдомлює значення рiдноï мови для свого вищого духовного життя i сам ïï покидає й вiдрiкається, виконує над собою самовбивство.

Шафраник

* * *

Найбiльше i найдорожче добро кожного народу - це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає I своє давнє життя i своï сподiванки, розум, досвiд, почування.

Панас Мирний

* * *

Хто ясно думає, той ясно i говорить.

Буало

* * *

Мова - духовне багатство народу.

Василь Сухомлинський

* * *

Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови.. .

Максим Рильський
4,4(52 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ