М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ПАРРА
ПАРРА
13.05.2023 12:10 •  Українська мова

Що мені неподобаєця і чому?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
masloshick
masloshick
13.05.2023

За характером кінцевого приголосного основи та відмінкових закінчень прикметники поділяються на дві групи — тверду й м’яку.

До твердої групи належать:

а) якісні та відносні прикметники, що мають основу на твердий приголосний і в називному відмінку однини чол. роду закінчуються на -ий: безладний, безпорадний, , весняний, відповідний, гіркий, глухий, довічний, заможний, західний, книжний, косий, куций, майстерний, модний,

б) Присвійні прикметники із суфіксами -ів (після голосного та апострофа -їв), -ин (після голосного та апострофа -їн), які в називному відмінку однини чол. роду після цих суфіксів мають нульове закінчення: Андріїв, батьків, дідів, доччин, Ігорів, Маріїн, шевців.

в) Усі короткі форми прикметників: варт, винен, готов, жив, здоров, певен, повен, повинен, прав, До м’якої групи належать:

а) Відносні прикметники, що мають основу на м’який приголосний -н- і в називному відмінку однини чол. роду закінчуються на -ій (після голосного -їй): безодній, будній, верхній; весінній, , давній, дорожній, досвітній, достатній, дружній , могутній, мужній, незабутній,

б) Усі прикметники на -жній, -шній, що походять від прислівників: ближній, внутрішній, вчорашній,

в) Відносні прикметники з основою на -й: безкраїй, довговіїй, короткошиїй; відносні прикметники з відтінком присвійності: братній, орлій, а також якісний прикметник синій.

 

4,4(13 оценок)
Ответ:
alinachaiun
alinachaiun
13.05.2023
   Скласти розповідь на тему "Зимові розваги" пропоную так:
   Зима - чудовий час для розваг із батьками та друзями. Як тільки випадає сніг, всі люди радіють та виходять на вулицю. Все навколо вкривається білосніжною шубкою. У цей час можна дістати санчата та піти на майданчик гратись з друзями. Або на вихідних разом із батьками відвідати ліс та спуститися з гірки. А потім випити гарячого чаю з термоса та насолодитися красою зимової природи. Також взимку можна кататися на ковзанах, грати в хокей. Дуже часто ми з друзями ліпимо снігову бабу. Та навіть не одну, а цілу родину! Ми робимо їм носики з моркви, хтось виносить шарфик, хтось шапочку. Зима - чарівний час див та розваг.
4,4(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ