М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Значення фразеологізму тільки й мови

👇
Ответ:
5676116788
5676116788
19.04.2023
Мається на увазі, що лише слова є, а діла ніякого... Людина каже, а не робить... ( пустотреп, скажем так)
4,7(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
StasMe1337
StasMe1337
19.04.2023

Чого тільки немає в нашому універсамі! У м’ясному відділі — м’ясо, курка, пельмені та ковбаси. У рибному відділі — риба свіжа, солона, а також рибні консерви. Молочний відділ представлений такими продуктами: молоко, кефір, йогурт, різні сорти сиру, сир, вершкове масло. У кондитерському відділі лежать різні цукерки, печиво, стоять баночки з медом і варенням. Тут же ми вибираємо чай або каву. У відділі «Овочі та фрукти» можна купити картоплю, моркву, буряк, капусту, помідори, огірки, перець, яблука, виноград, гранати, кавуни та дині.

Все, що ми обираємо для покупки, ми складаємо у візок або кошик, а потім розплачуємося за ці продукти на касі. Заплатити за продукти можна як готівкою, так і кредитною карткою.

4,4(79 оценок)
Ответ:
xalmatovr
xalmatovr
19.04.2023

Починалось бабине літо. Надворі стояла суша. Небо синіло, як літом. Сонце ходило на небі низько, але ще добре припікало косим промінням. Тихий вітер лише ворушився. Над полем миготіло марево. Половина листя на вербах вже пожовкла, але на тополях та осокорах листя зеленіє, ніби влітку. Якби не жовте листя в садках, то можна було б подумати, що надворі не бабине літо, а справжнє літо. Тільки зелена низька озимина навкруги току нагадувала про осінь. Надворі летіло павутиння. (І. Нечуй-Левицький).

Рання осінь тільки-но заходить у замріяні тихі села, ступаючи по золотих стежках перших падолистів. За тинами, попід вікнами хат цвітуть айстри. Білі, червоні й сині. Лапаті жоржини горять всіма барвами осені. Синій квіт-мороз хизується своєю запізнілою красою. Він цвістиме до глибоких морозів наперекір холодам і негоді. (І. Цюпа).

4,6(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ